Ada Camping Pansiyon

Ada Camping Pansiyon
8 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 875 kez okundu.

Adanın eski ailelerinden birinin 50 sene kadar ev olarak kullandıkları iki katlı taş bina, 2010 sezonunda konaklama için hizmete açıldı. Türk mahallesinde ufak bir meydanda yer alan ev, hem merkezin ortasında hem de kuytu bir sokakta yer aldığı için gözlerden uzakta…

Evde aileye ait çeşitli aksesuar ve kanaviçe örtülerin kullanılması mekana sıcak bir hava katmış. Bloglarında keyifle yazdıkları gibi her odanın bir hikayesi var.

Kahvaltı evin arkasında ufak avluda veriliyor. İsteyenler kahvaltılarını ailenin işlettiği diğer tesis olan Ayazma Plajı’na yakın Ada Camping’de yiyebilir. Burası plaj keyfinizin arasında ya da akşamları uğrayabileceğiniz keyifli bir yer.

Bozcaada Ada Camping

Beş yıldızlı otelde konaklamak yerine, bin yıldız altında kamp ayrıcalığı…

Adanın güneyinde yer alan kamp alanı ada merkezine 5 km, denize ise sadece 200 metre uzaklıktadır. Bulunduğu mevkii Bozcaada Ayazma Plajı’na yaklaşık 300 metre uzaklıktaki Sulubahçe mevkiidir. Kamp alanı 7,5 dönüm bir araziye konuşlanmıştır.

Kamp alanın bir bölümü çam ağaçlarıyla kaplıdır. Giriş bölümündeki kısımda ise ağaç bulunmamakta, gölgelikler – ağaç tenteler ile çadırlar ve kamp sakinlerine gölgelik alan yaratılmıştır.

Bungalov karavanlar, tesis çadırı ile konaklamanın yanında, kendi çadırınızı da konaklama imkanınız mevcuttur. Doğayla iç içe bir tatil geçirebilmeniz için gerekli tüm ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.

DETAİLS

  • Kategori Pansiyon

  • Konum Bozcaada Otelleri

Özellikleri

  • İnternet : Var
  • Bahçe : Var
  • Otopark : Var
  • Klima : Var

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git