Al Ain Tur Hili Bahçeleri, Saray Müzesi ve Cahiliye

Al Ain Tur Hili Bahçeleri, Saray Müzesi ve Cahiliye
3 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 500 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Hili Bahçeleri arkeolojik kazılar keşfetmek
  • Al Ain Palace Museum ve Al Ain Ulusal Müzesi’ni ziyaret edin
  • Al Cahiliye dönemi Fort görmek için şans
Genel Bakış
Ayrıca nedeniyle yeşillik Garden City olarak bilinen Al Ain, Abu Dabi Emirliği ve Birleşik Arap Emirlikleri dördüncü büyük kenti ikinci büyük kentidir. Bu tur sanat ve müzeler seven insanlar için ideal bir şehir keşfedin.
Detaylar

Garden City‘, bu tuhaf çöl vaha aslında Hint Okyanusu Basra Körfezi‘ne gelen kervan yolu üzerinde bir durak olarak bilinen ama bugün bir üniversite kenti ve bir tarım merkezi olarak da bilinir. Yolculuğunuz 5.000 ‘den fazla yıl öncesine arkeolojik kazılar görüntülemek için Hili Gardens başlar. Daha sonra kraliyet ailesinin yaşadığı ve eğlenin yolu içine bir fikir sunmak aile portreleri bir koleksiyon da dahil olmak üzere büyüleyici görüntüler, üzerinde Gözleriniz bayram için Al Ain Sarayı Müzesi devam edecektir.

Ülkenin gelenek ve kültürünün bir bakış sağlar Al Ain Ulusal Müzesi geçin. Dahası üzerinde, yolculuk develerin için yüz yüze getiriyor – benzersiz hayvanların uzun yerel Bedevi eşlik etmiştir, ama bugün, bölgedeki ölçülemez sosyal ve ekonomik değeri yanı sıra gıda ve süt güvenilir bir kaynağı vardır. Dubai dönmeden önce, çeşitli sergiler genellikle barındırılan Cahiliye dönemi Fort, durdurabilirsiniz.

Dahil Olanlar
  • Taşımacılık
  • Müzeler giriş ücreti
Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecek
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git