Amsterdam Keukenhof atla-Line ve Otobüs Kombi Turu

Amsterdam  Keukenhof atla-Line ve Otobüs Kombi Turu
3 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 517 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Dünyanın en büyük çiçek bahçesi uzun satırları atla
  • Canlı renkler 7 milyon çiçek kadar keşfedin
  • Keukenhof giriş kapıları Amsterdam direkt otobüs transferi keyfini
  • Bahçe son trendler hakkında bilgi edinin
  • Kendi bahçe alanları için bazı yeni fikirler almak

Genel Bakış
Keukenhof Amsterdam‘dan esnek otobüs transfer rahatlığının keyfini çıkarın ve sonra dünyanın en büyük bahçeye girmek için uzun satırları atlayın. çiçekler ve çiçek görüntüler geniş alanları en iyi şekilde bir Keukenhof kombi bilet yararlanın.
Detaylar
Bir Keukenhof kombi bilet yararlanın ve dünyanın en büyük çiçek bahçesi en iyi şekilde. Birden fazla durak ve pick-up puanla uygun otobüs transferi ile Amsterdam yola. Otobüs Keukenhof Gardens ana girişinde düşüyorlar.

Popüler cazibe uzun satırları atla ve onun nefes kesen çiçek görüntüler hayran boş vakit. laleler, nergis, sümbül, ve daha birçok bitki göz kamaştırıcı satır yürürken her gün hayatın stresinden kaçmak. 32 dönümlük sitesinde güzergahları 15 kilometre kadar keyfini çıkarın.

Canlı renkler huşu içinde bakışları ve 7 milyondan fazla çiçek kokusu nefes. 30 pavyonlar ve bitki gösterilerinde sürekli değişen çiçek görüntüler keşfedin. bahçe son trendler hakkında bilgi edinin ve 7 ilham bahçe alanlarından yeni fikirler olsun.

Not: Otobüs direkt değil ve değiştirmek gerekecektir. Otobüs sayısı 197 Schiphol havaalanına Amsterdam gider. Sen Keukenhof gitmek orada otobüs değiştirmeniz gerekecektir.

Schipol Havaalanı‘na (bir sonraki Starbucks) Gelenler Hall 4 Çıkmak yola ve Keukenhof götüren Schiphol Plaza Keukenhof Express veriyolu 858 alır.

Schiphol Havaalanı otobüs (otobüs hattı 858 yaklaşık 5 dakikalık yürüme) bırakır kestirebilmek işaretler vardır. 858 Keukenhof ve çok sık gider. Otobüs saatte 4 kez 12 kez arasında bırakır.
Dahil Olanlar
İade nakliye (Amsterdam Keukenhof ve geri Amsterdam)
Atla-the-line Keukenhof için bilet
boyunca park Free Wifi
Dahil Olmayanlar
Yiyecek ve içecekler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git