Atlas Dağları Camel Ride ile Private Day Trip

Atlas Dağları Camel Ride ile Private Day Trip
13 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 565 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
 • Bir uzman yerel rehber ile Imlil Valley keşfi
 • Geleneksel Berberi köyleri keşfedin ve yerel Berber ailesi ile nane çayı
 • 13,6665 metrelik Dağı Toubkal, Kuzey Afrika’nın en yüksek tepe gör
 • Bir Berber Guest House geleneksel Fas yemek keyfini çıkarın
Genel Bakış
Marakeş koşuşturma ve baş nefes kesen, yüksek Atlas Dağları ve Imlil köy kaçış. Yerel rehber geleneksel Berberi kültürü ve unutulmaz manzarası ile dolu inanılmaz bir deneyim sağlayacaktır.
Detaylar

Sürücü Imlil aktarımını başlatmak için 9.00 am konaklama (ya da tercih edilen pick-up noktasında) sizi karşılayacaktır. Yolda size bir Argan Yağı Kooperatif durdurmak ve kooperatifin kadın Fas ünlüdür farklı Argan Yağı bazlı ürünlerin birçoğu haline Argan somunu açmak öğrenebilirsiniz Tahnaout kasabasında geçecek . Daha sonra Cumartesi günleri, geleneksel Berberi Çarşısı ve pazar ziyaret edilebilir, Asni ile devam edecek.

Eğer Imlil kez geldiğiniz nane çayı hoş bir kadeh için durdurmak ve yerel turunuzu başlamadan önce your guide buluşacak. Eğer tur uzunluğu karar vermenize yardımcı olacaktır rehberiniz (eğer 1 ila 3 saat seçebilirsiniz) ve daha sonra ya yürüyerek yol yapmak veya Silahlı kadar katırlara olacaktır: Imlil Vadisi en büyük ve en yüksek köyü.

Yolculuğunuz şelaleler ve Ait Mizan, Targa ve Imoula ve mezralar geçmiş götürecektir. Sen Tamatert kapalı durdurmak ve kiraz ve ceviz ağaçları ile çevrili arpa, mısır, sebze ve antik sulanan teraslı alanlar, görüşlerini almak için bir fırsat olacaktır. Sizin kılavuzu ilgi çekici şeyler işaret ve yol boyunca Berberi kültür ve miras hakkında konuşmak olacaktır. Sen Ait Souka köyü üzerinden inmesi gibi Berber ailesi ile nane çayı fırsatına sahip olacak ve daha sonra bir Berberi aile misafirhane geleneksel Fas yemek keyfine varacaksınız.

Eğer dinlenmiş sonra aracınızı karşılamak için Taourirt vadinin diğer tarafına aşağı dönüş yolculuğu başlayacak. Sizin dönüş transferi akarsu ve yolları her yöne dallanma ile ana trailhead gelecek Moulay Brahim Gorges yoluyla götürecektir. Burada deveye binen yaşamaya fırsat olacaktır. Daha sonra yaklaşık 6:00 geri gelen, geri Marakeş için yolculuk devam edecektir.

Dahil Olanlar
 • Marrakech Özel dönüş ulaşım
 • İngilizce konuşan rehber (diğer diller için yiyecek ve içecek olabilir)
 • Öğle yemeği
 • Nane çayı / kahve
 • Deve yolculuğu
Dahil Olmayanlar
 • Kişisel giderler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git