Barcelona Costa Brava Tam Gün Turu

Barcelona Costa Brava Tam Gün Turu
6 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 546 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
 • Costa Brava güzel kayalıklarla ve koyları keşfedin
 • Etrafında şirin balıkçı köyleri yürümek
 • Yunanlılar, Romalılar ve Ortaçağ döneminde izinden
 • Camino de Ronda boyunca zam
 • Medler Adaları ‘adalar tekne gezisi
Genel Bakış
Barcelona bir tam gün tur Costa Brava keşfi ve güzel sahil manzara, sevimli köyler ve önemli deniz rezervleri keşfetmek.
Detaylar

Barcelona Bu 12 saatlik tur nedeniyle küçük koyları oluşan engebeli kıyı şeridi, için, 100 yıl önce Costa Brava olarak vaftiz Girona kıyıları, araştırıyor. Muhteşem doğal güzelliği gibi Cap de Creus, Emporda Bataklık ve Medler Adaları Marine Reserve gibi çeşitli bölgeler ve korunan alanlarda görülür.

Bölge ayrıca tarihsel farklı kültürlerin ve medeniyetlerin giriş, geçiş ve yerleşme noktası olmuştur. Her empuries Yunan ve Roma siteleri tarafından kanıtlandığı bir ayak izi, bıraktı.

08:30 Plaça Catalunya kalkıyor ve muhteşem görünümler için eşsiz koyları ziyaret edecek Calella de Palafrugell, büyük mimari ve doğal güzellikleri küçük bir balıkçı köyüne otoyol almak.

Llafranc kasaba Camino de Ronda boyunca kolay bir 15 dakika yürüyüş atın. Camino de Ronda Costa Brava tüm sınırları ve tarihsel kaçakçılık kontrol etmek için kullanıldı. Bugün, aksi takdirde erişilebilir olmaz güzel noktalar keşfedeceksiniz.

Öğle saatlerinde Pals gitmeden önce, Llafranc zarif sahil kasabası keşfedin. iç alan, bir tepenin üzerinde, köy entegre bir ortaçağ sitede tamamen inşa edilmiştir. Üst kısmında, uzaklardan görülebilen bir 12. yüzyıl silindirik kule vardır. terasından çarpıcı Costa Brava görüş ve çevresi, alın ve yuvarlak kemerler, sivri pencere kemerleri ve mükemmel restore edilmiş taş, balkonlu cephe takdir, old town Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürümek.

Nedeniyle flora ve bölgeyi yaşayan fauna çeşitli önemli ilgi Medler Adaları ‘takımadalar yakın olan yakınlığı, için l’Estartit, önemli bir dalış merkezinin devam edin.

Ekosistem sınıflandırılmış 1.200 ‘den fazla türle batı Akdeniz’de en deniz rezervi olarak tespit edilmiştir. Öğle yemeği için bazı serbest zaman zevk ve şehir etrafında dolaşmak. Ardından, gemide yarı dalgıç Nautilus tekne atlamak.

Gösterim muhteşem Dış Adaları, baş. büyük pencereler ile batık kabin sayesinde, size dalış sanki, hayat dolu bir deniz tabanının olağanüstü manzaralarını alacaksınız!

Costa Brava Sierra de Montgrí, sadece tekneyle erişilebilir ve en iyi korunmuş biri ve en az şımarık alanların çarpıcı kayalıklarla devam edin.

Sizin son durağı Empuries geniş Yunan ve Roma kalıntıları olduğunu. Bir uzman rehber sitesi, hem Yunan ve daha sonra bir Roma kenti birlikte var İspanya‘da tek bir rehberli tur götürecektir. Surların kalıntıları, Akropolis, Market Square ve çok sayıda diğer binalar hayran kalacaksınız. 1-yüzyıl MÖ, Yunan port görün ve böyle mükemmel durumda bir mozaik zemin olarak Roma şehir golleri, Forum, bir Amfitiyatro kalıntıları ve çeşitli heykeller ve sokak çerçevelerinin kalıntıları.

Yaklaşık 18:00 Barcelona dönün. Arkanı 20:00 Plaça Catalunya geri gelecek.

Dahil Olanlar
 • Otobüsle Ulaşım
 • Rehber
 • Bot gezisi
 • Biletler
 • Yunan ve Roma kalıntıları Rehberli ziyareti
 • Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Rusça Ses rehberlik hizmeti
Dahil Olmayanlar
 • Öğle yemeği
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git