Barcelona Tam Gün Salvador Dalí Tur

Barcelona Tam Gün Salvador Dalí Tur
6 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 547 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Costa Brava çarpıcı manzaralar aracılığıyla bir sürücü Enjoy
  • Dalí doğdu nerede olduğunu görmek ve onun çocukluğunu geçirdiği
  • Dalí Müzesini ziyaret, dünyanın en büyük gerçeküstü nesne denir
Genel Bakış
Dalí ve yaşadığı ve Barcelona bu gün gezisinde çalışan kasaba hakkında bilgi edinin. Sürrealist çalışmalarını etkilemiş Costa Brava eşsiz manzaralar görmek. Figueres kenti Dalí Müzesi ve Cadaqués köyünü ziyaret.
Detaylar

Costa Brava pastoral manzaralar aracılığıyla bu 10 saatlik kişiselleştirilmiş bir tur başlamak için özel taşıma tarafından yakalandı olacak. Salvador Dalí‘nin, dünyanın en önemli sürrealist ressamlarından biri hayatında önemli siteleri yaşayın.

Figueres, küçük Fransa ile sınırına yakın kasaba ve sözde Dalí Üçgen oluşturan noktalarından biri ilk gidin. Salvador Dalí Figueres doğdu ve burada çocukluğunu geçirdiği edildi. hem de o bir yetişkin olarak uğrak yerlerden bazıları onun ilk yıllarında işaretli sokakları ve yerleri tanıyın.

Sonra, Dali Müzesi ziyaret edeceğiz, dünyanın en büyük gerçeküstü nesne denir. Eski bir belediye tiyatro kalıntıları üzerinde sanatçının kendisi tarafından tasarlanan Müzesi hayal edebileceğiniz en garip eserler bir koleksiyon aracılığıyla ressamın zihninde içine alır.

Cadaqués, Costa Brava gizli mücevherler birine sanatçının izlerini takip edin. İber yarımadasında köylerin doğudaki muhteşem beyaz evlerin manzaraları, deniz ve dağlık arazi kaprisli formları bulunmaktadır. Şehir merkezi etrafında yürümek Rıhtımlar dinlenmek ve geleneksel balıkçı köyü mutfağının tadını çıkarın.

Sadece Cadaqués bir mil Portlligat, güzergah üzerinde son durağıdır. 1930 yılında Dalí balıkçı kulübe bir grup evini inşa, bu küçücük, sevimli bir koy evini yaptı.

O ressam onun en önemli eserlerini yarattı sitesi olduğu gibi bu yana Evi Müzesi haline getirilmiştir. onun sevgili eşi ve ilham perisi Gala ile yaşadığı odaları ile samimi bir tur atın.

Dahil Olanlar
  • Profesyonel rehber
  • Özel taşıma
  • Müze için • Bilet rezervasyon
Dahil Olmayanlar
  • Dalí Müzesi biletleri (Figueres ve Liman Lligat’ta)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git