Barselona Fikirler ve Buluşlar Müzesi Biletleri

Barselona Fikirler ve Buluşlar Müzesi Biletleri
6 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 503 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Mucitlerin ve icatların dünyasını inceleyin
  • Türünün tek örneği, hayatı değiştiren ve tuhaf buluşları keşfedin
  • Evinize benzersiz bir hatıra götürün
Genel Bakış
Gününüzü Barselona‘nın merkezinde; mucitlerin dünyasını, onlara ilham veren şeyleri ve yarattıkları buluşları keşfederek geçirin.
Detaylar

Barselona‘daki Fikirler ve Buluşlar Müzesi‘ni ziyaret edin. Şehrin merkezinde yer alan, tanınmış mucit Pep Torres‘in parlak buluşu olan bu mekan; gelen ziyaretçileri fikirlerle motive etmek veya zihinlerini yeni fikirlere açmak istiyor.

Müzenin MIBA Koleksiyonu, buluşlar dünyasının eğlenceli tarafına bakıyor. Dünyanın dört bir yanından tuhaf icatları sergiliyor: Parlak fikirler, basit fikirler, yaratıcı fikirler ve pratik fikirler, en başta ziyaretçiyi düşünmeye sevk etmek istiyor.

Müze aynı zamanda, Futour, A Tour through the Future“. (Futour: Gelecekte Bir Tur) gibi geçici sergileri de içeriyor. Bu sergilerin amacı, ilgili konuyu ziyaretçilere yansıtıp tepki alma yoluyla, onları yaratıcı bir yoldan konunun bir parçası olmaya davet etmek.

Aynı zamanda müze içerisinde Miba Mağazası‘nı bulacaksınız; benzersiz bir hediye veya hatıra eşyası almak için harika bir yer. Burası; dünyanın bazı yerlerindeki mucit fuarlarından veya mucitlerin kendilerinden gelen, müzenin en önemli buluşlarından, tek örneğe sahip objelerden ve sınırlı sürümlerden bir seçki sunuyor.

Dahil Olanlar
  • Müzeye giriş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git