Budapest Private 4 Saat Fotoğrafçılık Turu

Budapest Private 4 Saat Fotoğrafçılık Turu
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 530 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Budapeşte daha iyi fotoğraf çekmek için öğrenin
  • Cadde veya portre fotoğrafçılığı teknikleri master
  • Ortaçağ Pest tarihi sokakları, ya da Saray İlçesi’nin az bilinen yerlerinden Wander
  • ISO ayarlarında, beyaz dengesi ve daha fazlası gibi kamera fonksiyonlarını Keşfedin
  • Özel gereksinimleri tur Terzi
Genel Bakış
Profesyonel bir fotoğrafçı rehber eşliğinde Budapeşte‘nin tarihi ve gizli mekanlara daha iyi fotoğraf çekmek için öğrenin. 4 saatlik özel tur tamamen görmek istediğiniz yerleri görerek, sizin isteklerinize özel olarak tasarlanmıştır.
Detaylar

4 saatlik özel fotoğraf turu farklı bir ışık altında Budapeşte görün ve Robert Capa, Martin Munkacsy’nin, Andre Kertesz, ve daha fazlası gibi ünlü Macar fotoğrafçı, rakip ana fotoğrafçılık için yolculuk başlar.

Mimari taşlar, gizli şehir scapes ve Budapeşte karakter portrelerini keşfetmek gibi rehberiniz size yeni hileler öğretecektir. Sen uygulamaya şeyler koyarak önce kameranın işlevlerini keşfetmek yaklaşık 30-60 dakika geçirecekler.

Yahudi Bölgesi‘nde şehrin efsanevi harabe barlarından birinde bir içki ile başlayın. Sonra, Tuna manzaraları, sokak sanatı ve sanatçılar, görkemli Andrássy Caddesi, ortaçağ Pest veya Saray İlçesi’nin az bilinen yerler yakalamak öğrenmek için Budapeşte sokaklarında gezintiye.

Eğer tam bir acemi iseniz, rehber kameranın en önemli ayarlara üzerinde durulacak. daha gelişmiş belirli bir alanda odaklanmak için seçebilirsiniz. deklanşör hızları, ISO ayarları, flaş, ve manuel modda beyaz dengesini nasıl kullanacağınızı öğrenin. kompozisyon ve çerçeveleme ilgili ipuçları alın ve bu sehpa, harici flaş, lensler ve filtreler gibi ekipmanları kullanmak için zaman öğrenirler.

Ayrıca, ham veya jpeg formatlarında, piksel boyutunda ve hatta nasıl geliştirmek ve daha fazla şeyler almak istiyorsanız fotoğraflarınızı sergilemek için düzenleme fonksiyonları içine bakabilirsiniz.

Dahil Olanlar
  • Profesyonel fotoğrafçı kılavuzu
  • Ücretsiz içecek
Dahil Olmayanlar
  • Ek yiyecek ve içecekler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git