Budapeşte Mağaracılık Deneyim

Budapeşte Mağaracılık Deneyim
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 555 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Budapeşte’nin doğal mağara sistemi keşfetmek
  • Eşsiz ve eğlenceli bir tur deneyimi zevk
  • Bölgenin jeolojik tarihini keşfedin
Genel Bakış
Tarama benzersiz bir ortamda tırmanma ve aşırı eğlence keyfini çıkarın! Budapeşte‘nin kaplıcalar bu tırmanışı ve tarama deneyimi ile keşfedilmeyi büyük bir yeraltı Mağaracılık sisteminden çıkmış.
Detaylar

Macaristan‘ın başkenti Budapeşte, kaplıcalarıyla ünlüdür. Birçok kişi Macaristan’ın ünlü termal banyoları ziyaret, ancak yalnızca birkaç derin yeraltı kadar acele sıcak su başka bir çok şey yarattığını biliyoruz. Budapeşte altında kalker dağlarda, ısıtılmış su 100’den fazla km uzunluğunda olduğu düşünülen büyük bir mağara sistemi kurdu. Budapeşte kaplıcalar ve mağaralar UNESCO Dünya Mirası bir parçası ilan edilmesi planlanmaktadır. Budapeşte en uzun mağarası Duna-Ipoly Milli Parkı‘nda bulunan 20,1 km uzunluğundaki Pál-völgyi-Mátyás-Hegyi mağara sistemidir. Bu Budapeşte yerleşim bölgelerinden altında odalarının çoğu gerçek çok düzeyli labirent sistemidir.

Eğer klostrofobik değilseniz nitelikli mağaracılık rehberler tarafından yönlendirilir bizim düzenli olarak planlanan mağara turları için başvuruda bulunabilirler. 2.5-3 saatlik turlar sırasında sık sık duvarlara tırmanmaya ve macera için hazır olmak zorunda öylesine dar geçitler boyunca emeklemek zorunda kalacak. turlar profesyonel mağaracılık kılavuzları, Macar Mağaracılık Derneği nitelikli üyelerinin denetimi ile, mağaranın doğal parçaları olsa yol açmaktadır.

Dahil Olanlar
  • Mağaracılık giriş ücreti
  • tur için profesyonel Mağaracılık rehberi
  • Bir kask ve lamba
  • tulumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git