Budapeşte Tuna Tam Gün Turu

Budapeşte Tuna Tam Gün Turu
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 534 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Dünyada Estergon Bazilikası, Macaristan en yüksek binası ve 18 büyük kilisesini ziyaret
  • Visegrád, Macaristan Kralı Béla IV eski ev kale keşfedin
  • Elmas ve olağanüstü kalitede taş mücevherleri görmek için, “Caprice” Takı Müzesi, Avrupa’nın en büyük mücevher merkezini keşfedin.
Genel Bakış
Esztergom, Macaristan en büyük bazilika ve Visegrád eski kraliyet konutunda Katolik Kilisesinin kalpten, Blue Danube tur ve tarihi yerleri ziyaret geri zaman içinde bir macera almak.
Detaylar

Kudretli Tuna Bu tam gün tur doğa ile tarih birleştirmek isteyen ve Macaristan‘da en güzel bazı kırsal zevk isteyenler için idealdir. rehberiniz Macar yaşamının canlı bir anlatı sağlarken, tarihi anıtlar ve sanat anıtları göreceksiniz.

Sen Tuna Vadisi‘nin muhteşem manzarasını tadını çıkarırken Ortaçağ’da yaşam hakkında öğreneceksiniz Visegrád 750 yaşındaki Kraliyet Residence ziyaret edecek.

Esztergom, Budapeşte kuzey kapısında, sen ülkenin en büyük katedral duraklatmak ve Slovakya doğru su bakışları gibi ünlü kardinaller mezar siteleri göreceksiniz.

Sen Szentendre bir sanatçı köyü Tuna Nehri Pilis Dağları karşılayan bulunan bir barok şehir duracaktır. büyülü atmosferini içinize ve panoramik nehir manzaraları yakalamak için dar sokaklarda dolaşmak.

Bu tür binalar ve insanlar badem ezmesi yapılır dünyaca ünlü Margit Kovács Seramik Müzesi veya Şekerleme Müzesi gibi müzeler, bazı ziyaret etmek için zamanınız olacak.

Budapeşte dönüş yolculuğunda önce, isterseniz köyün mağazalar göz atın. Eylül’e kadar Mayıs aylarında seyahat ve bu büyülü tekne gezisi, geri şehir merkezine gelmesi için uygun bir yol olacaktır.

Dahil Olanlar
  • Almak
  • Rehber
  • Öğle yemeği
  • Giriş bedeli
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git