Busch Gardens ve Aquatica ile SeaWorld Bileti

Busch Gardens ve Aquatica ile SeaWorld Bileti
27 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 469 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Shamu’nun müzikli canlı performansına hayret edin
  • Deniz canlılarını koruma çalışmaları hakkında bilgi edinin
  • Dikenli bir vatozu okşayın, bir hız trenine binin, bir su kaydırağında ıslanın ve daha fazlası
Genel Bakış
SeaWorld Orlando‘da, suda yaşayan canlıların dünyasını keşfedin. İnteraktif parktaki etkinliklerin bir parçası olun. Busch Gardens ve Aquatica da dahil, size değerli ve eğlenceli 14 gün sunan çeşitli karma biletlerden birini seçin. Shamu ile yemek yiyin!
Detaylar

Yunuslar, katil balinalar, deniz kaplumbağaları, manta vatozları ve daha fazlası, size sualtı dünyasına dair heyecan verici bir bakış sunuyor. Hayvanların canlı gösterileri, tema parkı gezileri ve muazzam akvuryumların keyfini çıkarırken, bu muhteşem yaratıkları koruma ve kurtarma çalışmaları hakkında bilgi edinin. 14 günlük biletiniz, çeşitli birleştirme seçeneklerine açıktır.

Katil balina Shamu‘nun canlı gösterisini izlemeden önce; deniz biyologlarını iş üstünde seyredin, yunusları besleyin ve evcilleştirilmiş dikenli vatozları görün. Parkın hız trenlerini denemeyi unutmayın!

Bir karma bilet satın alın ve Orlando‘daki diğer olağanüstü parkları da ziyaret edin:

SeaWorld + Aquatica
Akvaryum ve su parkının bir birleşimi olan Aquatica ile SeaWorld deneyiminizi geliştirin. Burada bulunan Dolphin Plunge, deniz canlılarını çok yakından görmenizi sağlayacak bir akvaryumun içine yollayacak olan berrak su kaydırağıdır. Diğer 6 su kaydırağı ile birlikte, ıslak ve eğlenceli bir gün geçireceğiniz garanti! Karma bilet, ardışık 14 gün boyunca, her parka yalnızca bir kez giriş için geçerlidir.

SeaWorld + Busch Gardens Tampa
SeaWorld’den, Busch Gardens Tampa’ya ücretsiz servis avantajından yararlanın ve dünyanın en büyük çelik hız trenleri ve klasik ahşap hız trenleriyle birlikte neredeyse tüm heyecanlı sürüşleri yaşayın. Vahşi kaplanları, gergedanları ve zürafaları doğal ortamlarında görün. Karma biletiniz, ardışık 14 gün boyunca, her parka yalnızca bir kez giriş için geçerlidir.

SeaWorld + Aquatica + Busch Gardens Tampa
Ardışık 14 gün boyunca her parka bir kez giriş hakkı ile 3 parkın tamamını keşfedin.

Shamu ile Yemek
Herhangi bir karma paket seçin ve seçiminize, Shamu ile özel bir açık büfe yemeği deneyimi ekleyin! Havuz başındaki özel verandasında bir yemek için, Shamu’nun özel VIP konuğu olun. Bazı koltuklar hızla satıldığı için ön-rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilir.

Tescilli, Shamu ile Yemek® deneyimi; yerel kaynaklı, organik ve sürdürülebilir tarım ürünlerinden oluşan menü seçenekleri içerir. Taze salata yeşilliklerinden, diğer yerel sebzelere kadar mevsimlik tüm ürünler, doğrudan bölgedeki çiftçilerden seçilir. Bu durum; yalnızca konukların mevcut olan en taze ürünlere ulaşmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda karbon ayak izimizi en aza indirmeyi de garantiler.

Açık büfe menüsünün mevsimlik olarak değiştiğini unutmayın.

Dahil Olanlar
  • Tema parkı giriş bileti
Dahil Olmayanlar
  • Ücretsiz servis aracı (Busch Gardens seçeneği tercih edilmediği sürece)
  • Yiyecek ve içecek
  • Ulaşım
  • Hediyelik eşyalar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git