Selanik Turu

Selanik Turu
5 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.359 kez okundu.

Selanik Kavala Turu, Çanakkale çıkışlı hareketli 2 Gün 1 Gece Konaklamalı Yunanistan Selanik ve Kavala şehirlerini kapsayan tur programı.

Çanakkale’den kalkışlı Selanik Kavala Turu programımızın buluşma noktası Cumhuriyet Meydanı’dır.

Selanik Kavala Turu

Roma İmparatorluğu ve Helen Uygarlığı’nın kültürüyle harmanlanmış bu ülke dinlendirir, yatıştırır, lezzetli yemekleriyle damağınızda iz bırakır. Mutfağın kralı hiç şüphesiz mezelerdir. Meze sunumları ve tadına doyum olmaz sohbetler de Yunanistan dendiğinde ilk aklımıza gelendir. Sirtakisiyle, sahiliyle, Yunan müzikleriyle, tarihi dokusuyla ve mimarisiyle cazibe merkezi olan Yunanistan tavernalarıyla da adından söz ettirir. Ayrıca deniz mahsullerinden yapılmış enfes yemeklerin tadına doyamayacaksınız. Eğlencenin dozunu hiç düşürmeden yemeğin hemen ardından sirtaki şovu yapabilirsiniz.

Selanik Kavala Turu Detayı

1.GÜN: İstanbul – Selanik

Cuma akşamı saat 23:00’te Yeni Salı Pazarı Otoparkı, 23:45’de Yıldız Camii önü, 00:15 İncirli Ömür Plaza önünden hareketle Tekirdağ üzerinden İpsala’ya varış. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Yunanistan’a giriş.

2.GÜN: Selanik

Dedeağaç, Gümülcine, İskeçe, Kavala üzerinden yaklaşık 10 saat sürecek yolculuk sonrası Selanik’e varış. Ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız şehrin merkezinde, bulunduğu caddeye ismini vermiş Selanik‘te ki en önemli kiliselerden biri olan Aya Dimitros kilisesi olacaktır. Bu güzel yapının ardından Aya Dimitros ile aynı cadde üzerinde bulunan Ulu Önder Atatürk’ün Evi(Türkiye Cumhuriyeti Selanik Başkonsolosluğu) Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Selanik’in cafeleri ile meşhur kordon boyunda kişisel aktivitelerinizi için serbest zaman verilecektir.

Kordon’da yürüyüş yapıp cafelerde Yunanistan’ın meşhur kahvesi Frappe’nin tadına bakabilirsiniz.Serbest zamanın ardından otelimize hareket. Odaların dağıtılması ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Taverna turumuza katılabilirler.. Geceleme Selanik’te otelinizde.

Taverna Turu Kişi Başı (Yemekli): 45 €

3.GÜN: Selanik – Kavala – İskeçe – Gümülcine – Dedeağaç – İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak Kavala’ya doğru hareket ediyoruz. Kavala turumuzun ardından İskeçe şehir turu, ardından Gümülcine’ye hareket. Gümülcine şehir turu ve Dedeağaç’a hareket.Dedeağaç şehir turumuzun ardından serbest zaman. Ardından İpsala sınır kapısına hareket Yunanistan Freeshop’unda yapacağımız alışveriş molamızın ardından Türk sınırına geçiş, Keşan ve Tekirdağ üzerinden İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki tur organizasyonunda görüşebilmek dileği ile…

Selanik Kavala Turu Ücret Detayları

Kişi Başı Ücret: 89 €

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks TatilBus otobüsleri ile ulaşım ve ikramlar
  • Selanik’te 1 gece tercih edilen otel kategorisinde oda kahvaltı konaklama
  • Selanik, Kavala, İskeçe, Gümülcine, Dedeağaç Panoramik Şehir Turları
  • Tüm seyahat süresince profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
  • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk )

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Vize ücreti : 120.-EUR
  • Seyahat Sağlık Sigortası : 15.- EUR
  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
  • Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine tur kalkışı öncesi yatırılmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git