Çanakkale Turları

Çanakkale Turları
3 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.889 kez okundu.

Çanakkale Turları; Çanakkale il sınırları içerisinde yer alan Şehitlik, Truva, Assos, Bozcaada, Gökçeada, Kazdağları gibi tarihi ve turistik yerlere günübirlik olarak düzenlediğimiz turları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Çanakkale Turları

  • Çanakkale Şehitlik Turu

Çanakkale Savaş Alanları ve Şehitliklerine yılın 365 Günü günübirlik olarak turlar düzenlemekteyiz. Sizlerde bu programımızı inceleyip satın almak istiyorsanız Çanakkale Şehitlik Turu yazımızı inceleyebilirsiniz.

  • Çanakkale Truva Turu

Çanakkale il sınırları içerisinde yer alan Truva Ören Yeri ve Truva Antik Kenti‘ni ziyaret etmek ve incelemek, tarihi bilgileri edinmek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız Truva Turu programımızı inceleyebilirsiniz.

  • Çanakkale Assos Turu

Çanakkale il sınırları içerisinde yer alan Assos Antik Kenti felsefenin ana vatanı olarak bilinmektedir. Assos bölgesinin tarihi ve turistik değerleri hakkında bilgi almak, yaz aylarında mavi bayrak ödüllü plajlarından yararlanmak istiyorsanız Assos Turu programımızı inceleyebilirsiniz.

  • Çanakkale Bozcaada Turu

Çanakkale’nin Ege Denizi’nde yer alan tatil cenneti Bozcaada, Rum Evleri, Tarihi Sokakları, Bağları ve Plajlarıyla ünlüdür. Sizlerde Bozcaada’nın güzelliklerini görmek, incelemek ve bilgi almak istiyorsanız Bozcaada Turu programımızı inceleyebilirsiniz.

  • Çanakkale Gökçeada Turu

Ülkemizin Ege Denizi sınırlarında yer alan en büyük adası Gökçeada bakir ve güzide bir tatil bölgesidir. Bir gecede boşaltılan Rum Köyleri, Dibek Kahvesi ve Çamur banyosu ile ün yapmış Gökçeada’yı gezmek, incelemek ve tarihi hakkında bilgi almak istiyorsanız Gökçeada Turu programımızı inceleyebilirsiniz.

  • Kazdağ Ayazma Turu

Dünyanın önemli oksijen depolarından birisi olan Kazdağlarının kuzey yamaçları doğanın tüm güzellikleri ile birlikte sizleri bekliyor. Sizlerde dünyada ilk güzellik yarışmasının yapıldığı, Truva Destanının çıkış noktası Ayazma‘yı görmek ve tanımak istiyorsanız Kazdağ Ayazma Turu programımızı inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git