Cape Peninsula Tam Gün Turu

Cape Peninsula Tam Gün Turu
25 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 486 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
 • Bu eğlence dolu bir gün sunmak için Güney Afrika sahiptir iyi görmek
 • Clifton ve Camps Bay beyaz kum plajları ziyaret
 • Oniki Havariler zirvelerinde bakışları
 • Good Hope Nature Reserve görkemli Cape dolaşmak
 • Cape Noktası ve Cape of Good Hope Of ziyaret
 • Kirstenbosch Bontanical Gardens çiçek kokusu durdurmak
 • Island Seal yelken seçeneği almak veya bir penguen kolonisi ziyaret
Genel Bakış
Muhteşem Cape Yarımadası‘nın ile bu gün tur Güney Afrika heybet keşfedin. Clifton ve Camps Bay, Oniki Havariler zirvelerinde bakışın güzelliğinin tadını bir penguen kolonisi ziyaret ve Constantia ünlü şarap imalathaneleri bkz.
Detaylar

Bu tam gün Yarımadası Turu tüm Cape yarımadası etrafında almak ve size Cape Town harikalar gösterecek – bozulmamış plajları, okyanuslar buluştuğu Cape Point‘e muhteşem görme, için. Ayrıca Kirstenbosch Botanik Bahçeleri sansasyonel ziyaret kaçırmayın emin olun.

1. Clifton & Camps Bay

Atlantik sahili boyunca yer alan Clifton ve Camps Bay plajları tertemiz beyaz plajları ve halkı ve ziyaretçileri hem bu plajlar son derece popüler hale güzel, berrak suları sunan Mavi Bayrak statüsü almaya hak kazanmıştır.
(30 dakika)

2. Hout Bay & Seal Island Boat Trip

Hout Bay küçük bir balıkçı köyü sık sık şaka Cape Town yerli halk tarafından ‘Hout Bay Cumhuriyeti’ olarak adlandırılan ve tamamen ayrı bir şehir gibi hissediyor. Güzel bir plaj, lezzetli taze deniz ürünleri, kalabalık pazarlar ve restoranlar bol bu banliyösünde herhangi Cape geziye mutlaka ziyaret edin. Ayrıca Seal Adası yaşayan fok binlerce hayran gitme seçeneğine sahip olacak.
(45 dakika)

3. Cape Point

Cape Point ve bu alanda yatıyor muhteşem doğa rezerv Cape Town en ünlü yerlerinden bazıları, ve iyi bir nedenle vardır. Bir tarafta Hint Okyanusu ve diğer tarafta Atlantik Okyanusu ile, yarımadanın en ucunda yer alan, alan engebeli kayalıklarla, gür fynbos ve geniş açık alanların manzara açıklıklı – hayır Cape Town turu ziyaret olmadan tamamlandı Cape Point.
(2.5 saat)

4. Simon Town & Penguin Colony

Simon Belediye SA Deniz Kuvvetleri koltuk ve şirin bir sahil kasabası atmosferi ve canlı bir geçmişi vardır. Ayrıca yakın penguenler ile birlikte yüzebilirsiniz dünyanın tek yerlerden biridir Boulders Beach, – burada bir gelişen liman, bir oyuncak müzesi, donanma müze ve diğer turistik bol bulabilirsiniz.
(1 saat)

5. Kalk Bay

Kalk Bay şirin banliyösünde bir tarafında çalışan False Bay sahil şeridi, diğer yanda dağ ile, Cadde boyunca çalışır. Ana yol boyunca antika dükkanları gelen kostüm mağazaları, pastaneler, restoranlar ve bol daha gerçek hazine troves bir dizi yatıyor. Bölgede ayrıca balina sezon (Kasım Haziran) sırasında balina izlemek için mükemmel bir yerdir.
(15 dakika)

6. Muizenberg

Muizenberg toplumun her kesiminden insanlar okyanusun güzellikleri zevk toplamak dünyaca ünlü sörf nokta vardır. Köpekbalığı spotters koyda dolaşım potansiyel tehlike için uyanık tutmak.
(15 dakika)

6. Kirstenbosch Botanik Bahçeleri

Kirstenbosch Botanik Bahçeleri Şeytan Tepe dağın eteğinde ziyaretçilere barış ve huzur bir sığınak sunuyoruz. Let Kendinizi mest ve duyularınızı manzaraları serbestçe dolaşmasına, kokuyor ve bu tatlı orman sesleri.
(1 saat)

Dahil Olanlar
 • Kayıtlı bir rehber
 • Klimalı araçta Ulaşım
 • parklar ve konumlar için tüm giriş ücretleri
Dahil Olmayanlar
 • Öğle yemeği ve opsiyonel donanımlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git