Cape Town Cape Peninsula Tam Gün Turu

Cape Town Cape Peninsula Tam Gün Turu
25 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 465 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Yerli yaban hayatı çeşitli Cape Point Tabiatı, ev ziyareti
  • Hint Okyanusu Atlantik buluştuğu yer görün
  • Kirstenbosch Botanik Bahçeleri kısa bir rehberli yürüyüş yapın
Genel Bakış
Good Hope Nature Reserve Cape götüren bir tam gün rehberli tur Cape Yarımadası‘nın muhteşem manzara Marvel. Atlantik, Hint Okyanusu buluştuğu görmek ve KIRSTENBOSCH Botanik Bahçeleri rehberli yürüyüş.
Detaylar

Dünyanın en muhteşem manzaraya bazı güney-batı Cape Yarımadası‘nın uç ve hayret keşfedin. Cape Town sürücü dik dağlar, tenha koylar ve sahil süpürme uzanıyor geçer.

Sizin tam gün tur Masa Dağı aralığı muhteşem manzarasına sahip olacak Sea Point ve Camps Bay, kozmopolit banliyölerinde geçerek Atlantik kıyısı boyunca doğal bir sürücü ile başlar.

Hout Bay, Cape Town’un en iyi saklanmış sırlarından birinin balıkçı köyü devam edin. ada yaşamak Cape fok görmek için, Duiker Island, zaman izin için isteğe bağlı kısa bir tekne turu keyfini çıkarın.

Sonraki Cape Point Tabiatı fazla 17.300 dönümlük bir alanı kapsayan vardır. rezerv babun, rhebok, Cape dağ zebra, Bontebok ve zor eland gibi yaban hayatı çeşitli ev sahipliği yapmaktadır. Bu kaplumbağalar için dünyanın en büyük üreme gerekçesiyle alsonone olduğunu.

Atlantic ve Indian Oceans karşılamak noktayı görmek ve iyileştirici güçlere sahip olduğu söylenir tempolu rüzgarı hissedeceksiniz. False Bay boyunca sahil şeridi ardından, kayalar plajda penguen kolonisi ziyaret etmek için bir stop, Simon‘ın Town yoluyla Cape Town dönersiniz.

Cape Town Üniversitesi, Rodos Anıtı ve Groote Schuur Hastanesi geçirmeden önce, kısa bir yürüyüş turu için Kirstenbosch Ulusal Botanik Bahçeleri dur.

Dahil Olanlar
  • Tam günlük tur
Dahil Olmayanlar
  • Öğle yemeği
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git