Cape Town Özel Table Mountain zamları Rehberli

Cape Town Özel Table Mountain zamları Rehberli
30 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 462 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Fitness ve kişisel bir deneyim uyacak şekilde özelleştirilebilir özel bir tur keyfini
  • Nitelikli, akredite doğa rehberleri Cape Town ve Masa Dağı tarihini, kültürünü, mitler ve efsaneler yorumlayacaktır
  • Bizim gourment piknik öğle doğanın bir masada yemek – bir ‘restoran bir sırt çantası içinde “sağlanır
Genel Bakış
Deniz, gökyüzü ve dağlar buluştuğu bir birinci sınıf peyzaj oluşturmak için Cape Yarımadası, keşfedin. Bir özel rehberli yürüyüş katılın ve Masa Dağı‘nın büyüsünü keşfedin. Eğer çapraz yollar arkasında mitler ve doğal tarihini öğrenin.
Detaylar

ikonik Table Mountain bu özel rehberli zammı katılmak. Deniz seviyesinden doğrudan sadece binden fazla metre yükselen, Masa Dağı gibi Kilimanjaro ve Atlas Dağları gibi ünlü Afrikalı devleri yanında statüsünde yer alıyor.

Bu tur enerjik ve meraklı bir gezgin için idealdir. güney gözlemcisi, Umlindi Wemingizimu, Masa Dağı oldu nasıl dahil dağın sırlarını öğrenin. senin deneyimli rehber Cape Çiçek Krallığı doğal güzellikleri yorumlamak edelim.

Birkaç tur güzergahları aşağıda listelenmiştir. Optimum rota sırasında parti üyeleri ve Cape‘in öngörülemeyen hava uygunluk dayalı bu seçim seçilecektir.

Maclears Beacon dönüş Batı Tablo:

Table Mountain Platosu‘nda orta zammı kolay bir 2 saatlik. Rehberiniz bilet düzenlemek ve daha sonra hava teleferik sizinle Table Mountain kadar devam edecektir. Teleferik bir seferde 60 kişiye kadar taşıma ve tam rotasyon yapar yapabilirsiniz. Bu Cape Town, Lions Head ve dağ kendisi 360 derecelik izleme keyfini anlamına gelir. Bir kez üst, uzakta gruplardan almak ve Maclears Beacon, Masa Dağı en yüksek noktaya birlikte menderes olacaktır. Şehir manzaralı düz yüzeyli Tablo plato genelinde bu keyifli bir yürüyüş ilginç bitki örtüsü ile bazı bataklık kurbağa üreme alanlarına geçer.

Table Mountain Yaylası Oniki Havari:

A 5 saatlik orta tırmanış: Kasteelspoort Bahar Buttress sarkan duvarları altında kısmen gölgeli geçit yolunda yukarı zikzaklar çizerek yukarı tırmanmaya. Dağcı Atlantik sahil bakan nöbetçi gibi duran Oniki Havariler manzarası ile ödüllendirilir. Kırmızı Tanrıların Vadisi ve İzolasyonu Vadisi’nde bir piknik öğle yemeği aşağı keyfini çıkarın. Sonunda Üst Teleferik istasyonuna doğru keyifli bir yürüyüş için Masa Dağı platoda geliyor. Rehberiniz bilet organize edecek ve daha sonra Cape Town, Lions Head ve dağ kendisi 360 derecelik izleme keyfini, hava teleferik içinde Table Mountain aşağı devam edecektir.

Table Mountain Yaylası üstündeki İskelet Gorge:

Yorucu zammı orta A 6 saatlik: yerli bitkilerin kendi muhteşem dizi için ünlü Kirstenbosch Botanik Bahçeleri yürüyüş başlatın. yukarı tırmanmaya İskelet geçit kaygan kayalar üzerinde yürüyüşçü yardım etmek için merdivenler ile iyi donanımlı. Eğer yoğun yerli ormanları ile yükselmek olarak yanıltıcı nesli tükenmekte olan hayalet kurbağa için bir göz uzak tutun. orman yavaş yavaş çalı gibi Fynbos yol verir. Şehir manzaralı düz yüzeyli Tablo plato genelinde bu keyifli bir yürüyüş ilginç bitki örtüsü ile bazı bataklık kurbağa üreme alanlarına geçer. Platteklip geçit aşağı inerler veya bacaklarını yorgun iseniz teleferik aşağı gezmeye.

Dahil Olanlar
  • Özel bir rehber
  • ve konaklama Taşıma
  • Öğle yemeği
  • Şişelenmiş su
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git