Cape Town Table Dağı 4 Saatlik Dağ Yürüyüşü Macerası

Cape Town Table Dağı 4 Saatlik Dağ Yürüyüşü Macerası
30 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 440 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Table Dağı’na maceralı ve eğlenceli bir güzergah üzerinden tırmanın
  • El ve ayaklarınızı kullanarak kayalık yokuşlardan tırmanın
  • Dağın Camps Körfezi tarafına geçerek 12 Havariyi görün
Genel Bakış
Table Dağı‘nın ön kısmındaki India Venster gezi yolu, zirveye giden maceralı rotalardan biridir ve müthiş manzaralar sunar. Tırmanmak için bazen el ve ayaklarınızı kullanacaksınız, ancak 4 saatlik dağ gezisi çoğunlukla eğlenceli geçecek!
Detaylar

Cape Town‘da kaldığınız yerden alınıp, sonrasında 4 saatlik bir macera için Table Dağı‘nın India Venster gezi yoluna götürüleceksiniz. Bu, tırmanmak için el ve ayaklarınızı kullanmanız gereken, 4 kayalık yokuştan oluşan, değişken ve enteresan bir mıntıka üzerinden yapılacak bir dağ yürüyüşüdür.

Rehberiniz size, kayalık yokuşları kolayca aşmanız için, el ve ayaklarınızı tam olarak nereye koyacağınızı söyleyecektir.

Asıl zorunluluk, yol üzerinde ara sıra karşılaşacağınız üzere, ciddi bir yükseklik korkunuzun olmaması. Üst gövdenizin de, bazı yerlerde kendinizi yukarı çekmek için bir nebze kuvvetli olması gereklidir. Rehberiniz her adımınızda size yardımcı olacaktır.

Bu güzergah sadece güzel değil, fakat aynı zamanda çok da eğlenceli.dir Güzergahın büyük kısmında manzaralar ayağınızın altında olacak ve son bölümde dağın Camps Körfezi veya Atlantik Okyanusu tarafına geçerek daha da fazlasını görme fırsatını elde edeceksiniz!

Zirveye ulaşıp, manzarayla keyiflendikten sonra, teleferik ile aşağı ineceksiniz. Teleferik yolu sert rüzgar nedeniyle kapalı olursa, yolu 2,5 saat uzatacak olan Platteklip Gorge güzergahı üzerinden ineceksiniz.

Dahil Olanlar
  • Şehir merkezinden 10 km mesafeye kadar araç servisi
Dahil Olmayanlar
  • Biletler
  • Öğle yemeği
  • Su
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git