Cape Town Table Mountain National Park Rehberli

Cape Town Table Mountain National Park Rehberli
30 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 473 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Kendi istek ve fitness seviyesine göre sizin için en doğru turu seçin
  • Güney Afrika’nın güney ucu etrafında inanılmaz panoramik manzaraya Deneyim
  • Table Mountain, False Bay ve Aslanın Başkanı Enjoy
  • Daha fazla deneyime sahip olanlar için maceracı yürüyüşler ya da yürüyüşleri sırasında doğanın güzelliği keşfedin
Genel Bakış
Ümit Burnu inanılmaz hit yaşayın ve Masa Dağı ve bozulmamış doğal çevresini ziyaret için sabırsızlanıyoruz. Eğer fitness seviyenize göre kendi takdirine bağlı olarak yapmak istiyorum hangi tur karar verin.
Detaylar

Eğer farklı yürüyüş bir dizi seçenek arasından seçim yapabilirsiniz etkileyici Table Mountain National Park, bir tur ile Güney Afrika‘da kalmak kapalı dön.

Chapman’ın Peak Silvermine (yaklaşık 4 saat)
Silvermine Tabiatı ile zammı, rezervuar yüzmek lezzetli bir öğle yemeği zevk ve Hout Bay kadar Aslan Başkanı manzarasına deneyim fırsatı sunuyor. çoğunlukla el değmemiş doğa ile çevrili kolay bir doğa yürüyüşüne çıkın.

Maclear en Beacon İskelet Gorge, Masa Dağı (yaklaşık 5-6 saat)
Tur Kirstenbosch Ulusal Botanik Bahçesi (giriş yaklaşık 40 Rand), bazı yerlerde diktir başlar ve Maclear en Beacon yol açar. 1086 metre, Maclear Beacon Masa Dağı en yüksek noktasıdır. Buradan kablolu tren istasyonu (yaklaşık 100 Rand) alabilir ya da sen KIRSTENBOSCH Gardens dönebilirsiniz. bu tur için, katılımcılar uygun olmalı ve iyi bir yürüyüş ayakkabısı giymek gerekir.

Atlantic View Point False Bay (yaklaşık 2 saat)
Cape of Good Hope ve Atlas Okyanusu False Bay üzerinde Somerset West arkasında Hottentots Holland Dağları eşsiz ve güzel manzaralar, tadını çıkarın. Bu tur serin tutmak için sürekli ışık esinti tarafından daha keyifli yapılan keyifli bir yürüyüş sunmaktadır.

Aslan Başı (yaklaşık 3 saat)
Bu tur ile daha maceracı zam deneyim olacak. Limanın 360 derecelik görüşlerini almak, Oniki Havari Mountain Range, Camps Bay, Masa Dağı, Şeytan Tepesi, Signal Hill ve Cape Flats.

Dahil Olanlar
  • Cape Town otelden Pick-up
  • Hafif öğle yemeği
Dahil Olmayanlar
  • Giriş bedeli
  • Füniküler
  • Taksi
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git