Çiçek Tarlaları ve Keukenhof Yarım Günlük Tur

Çiçek Tarlaları ve Keukenhof Yarım Günlük Tur
3 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 599 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Amsterdam’dan yapılan bu turda Avrupa’nın en popüler ve ödüllü turistik yerlerinden birini ziyaret edin
  • Keukenhof’ta dünyanın en büyük çiçek soğanı parkında büyülenin
  • Hollanda’nın en büyük heykel parkına ev sahipliği yapan Keukenhof Park’ta keyifli bir yürüyüşün tadını çıkarın
Genel Bakış
Amsterdam‘dan yarım günlük tur ile, Hollanda‘nın görsel harikası çiçek tarlalarını ve dünyaca ünlü Keukenhof Parkı‘nı deneyimleyin. Bu mevsimsel görüntü; 7 milyondan fazla lale, nergis, sümbül, diğer bahar çiçekleri ve ağaçları ile sizi bekliyor!
Detaylar

Amsterdam‘dan Keukenhof‘a doğru, sizi seçkin çiçek tarlalarına götürecek olan renkli bir tura katılın.

Eğer bir çiçek aşığıysanız, ödüllü Keukenhof Bahçeleri‘ndeki lalelerin ve çiçek açmış diğer bahar çiçeklerinin çok renkli görüntüsüne hayret edeceksiniz. Bu unutulmaz mevsimsel görüntü, 7 milyondan fazla lale, nergis, sümbül ve diğer çiçekler ve göz alıcı ağaçlar kullanılarak yaratıldı. Parktaki bütün çiçek soğanları elle ekildi.

Hollanda‘nın en güzel turistik noktalarından biri olan Keukenhof Parkı, Avrupa‘nın en popüler yerleri arasındadır. Bu yarım günlük tur, bu olağandışı bahçelere ulaşmanın en iyi yoludur. Bir kez buraya geldiğinizde, neden son 60 yıl içinde 44 milyon ziyaretçinin buraya seyahat ettiğini anlayacaksınız!

Bu tur ile aynı zamanda enfes Keukenhof Parkı‘nda bulunan dünyanın en güzel çiçeklerinden bazılarını rahat bir şekilde seyretmek ve onlara hayran kalmak için yeterince vaktiniz olacaktır. Ülkenin en büyük heykel parkına ev sahipliği yapan bu mekanda ünlü insanların adlarının verildiği lale çeşitlerini görebileceğiniz bir de Walk of Fame mevcuttur.

Dahil Olanlar
  • Ulaşım
  • Özel rehber
  • Giriş
Dahil Olmayanlar
  • Öğle yemeği
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git