Çiftlik Turu

Çiftlik Turu
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.516 kez okundu.

Çiftlik Gezisi: Çanakkale Biga Bigarden At Çiftliği etkinliklerini kapsayan tur programımız. Binicilik, okçuluk, atv, paintball faaliyetleri ve çiftlik gezisini kapsamaktadır.

Çiftlik Gezisi

TUR ADI: Biga Çiftlik Gezisi

TUR TARİHİ: 03 Mayıs 2015 Pazar

TUR SÜRESİ: Günübirlik / 10.00 – 17.00

DURUM: Kesin Hareketli

KONTENJAN: Müsait

Çiftlik Gezisi Programı

Bigarden Çiftliği; Çanakkale Biga Gümüşçay mevkindeki Bigarden At Çiftliği, aynı zamanda okçuluk, binicilik, ATV, Safari, Paintball, doğa yürüyüşü, hayvanat bahçesi gibi donanımlarıyla beraber sizi şehrin gürültüsünden uzaklaştırarak doğa ve çiftlik hayatını yakından tanımanızı sağlar.

Mevki ve adres olarak Bigarden;  Çanakkale, Biga, Gümüşçay 3. Kilometrede yer alır.

Bigarden sizlere iyi ırklardan gelen ve iyi yetiştirilmiş atları ile binicilik hizmeti vermektedir. Binicilik hizmeti yanı sıra binicilik eğitimi de vermektedir. Bigarden aynı zamanda binicilik için uygun parkur ve doğal ortamlara da sahiptir.

Bigarden tamamen doğal ve yöresel ürünlerden hazırlanmış mutfağı ile sizlere doğa içerisinde natürel bir kahvaltıhizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda mangal ve ocakbaşı ile kuzu, oğlak çevirme gibi özel lezzetleri de sizlere sunabilmektedir.

ATV araçları ile Bigarden doğa parkurlarında safari yapabilirsiniz. Zorluk derecesi ve çeşitleri bulunan parkurlariçerisinde size uygun olanı tercih edip keyfini çıkarabilirsiniz.

Bigarden okçuluk parkurları ve okçuluk ekipmanları ile geleneksel ve olimpik branşlarda okçuluk sporunu yapmanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda atlı okçuluk yapma imkanınız da bulunmaktadır.

Bigarden farklı Paintball parkurları ile sizlere hem özel hemde doğal ortamda Paintball imkanı sunmaktadır. Tüm gerekli ekipmanları bünyesinde bulunduran Bigarden stresinizi atmanıza olanak sağlar.

Bigarden sportif hizmetleri yanında geniş ve doğal bahçesi içerisinde oturabilir, at,deve, eşek, midilli atları ile gezintiye çıkabilirsiniz. Ayrıca salıncak, nargile gibi diğer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Tur Ücretlendirmesi

Kişi Başı Ücret: 60 TL

Tur Ücretine Dahil Hizmetler:

Lüks Araçlarla Ulaşım Hizmeti

Açık Büfe Köy Kahvaltısı

Paintball Harici 2 Aktivite

Bireysel Ziyaretlerde Ücretlendirme

Köy Kahvaltısı : 20 ₺

Binicilik: 10 ₺

Okçuluk: 10 ₺

ATV: 10 ₺

Paintball: 20 ₺

Atlı Okçuluk: 10 ₺

Bazı aktivitelerde yaş sınırlaması vardır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git