Discover Napoli 3 saatte Rehberli Walking Tour

Discover Napoli  3 saatte Rehberli Walking Tour
11 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 500 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Napoli’nin tarihi kent merkezinde geniş bir yürüyüş turu keyfini
  • Çarpıcı Teatro di San Carlo, Napoli’nin güzel opera evi ziyaret
  • Kentin karakteristik alleyways dolaşmak
  • Gesu Nuovo ve S.Chiara ünlü kiliseleri Admire
Genel Bakış
Napoli olağanüstü şehrin 3 saatlik yürüyüş turu keyfini ve çarpıcı kiliseleri, büyüleyici opera binası ve antik kaleler keşfetmek. ayırt edici sokaklar dolaşın ve bu büyüleyici tur Napoli’nin canlı şehir kareler keşfetmek.
Detaylar
Napoli olağanüstü şehrin heyecan verici ve informative3 saat yürüyüş turu zevk ve Akdeniz‘in en güzel ve canlı şehirlerinden biri olarak kabul edilir neden keşfedin. onun gizli mücevherler, efsane ve aksiyon dolu geçmişini açıklayacağım Bir uzman rehber ile bu antik ve mistik kentin en iyi bakın.
Büyük Bourbon Krallar zamanlar ikamet Napoli, Kraliyet Sarayı yürümek ve muhteşem Gerçek Teatro di San Carlo, Napoli’nin güzel opera binası keşfetmek. San Francesco di Paola, Piazza del Plebiscito’ya, Napoli’nin ana kent meydanında bulunan güzel bir kilise Devam ve Umberto I, San Carlo opera binası karşısında bir kamu alışveriş galeri güzel Galerisi’nde dolaşabilirsiniz. İtalya’da eski opera binası. Ayrıca Santa Chiara ve İsa Kilisesi göreceksiniz.
Napoli’nin eski bazı kaleleri ziyaret, binlerce yıl önce inşa edilen ve kentin en önemli kiliselerinden bazı ziyaret etmek, ünlü Spacca Napoli caddesi, naple kuruldu alana kentin ana tarihi merkezine dolaşın.
ücretsiz geleneksel baba kek veya sfogliatella pasta bu tur dahildir.
Dahil Olanlar
  • Rehberi – İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca veya
  • Geleneksel sfogliatella pasta
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git