Disney World, Universal Studios veya SeaWorld Miami

Disney World, Universal Studios veya SeaWorld Miami
27 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 525 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Güneşli Florida’da ünlü eğlence parklarından biri unutulmaz bir gün yaşayın
  • Disney World, Universal Studios, ya da SeaWorld ziyaret ve sunulan vurgulamaktadır çeşitli keşfetmek
  • Popüler filmlerden maceracı sürmek, nefes kesen yaban hayatı, ya da ünlü karakterleri keyfini
Genel Bakış
Florida‘da ünlü eğlence parklarından biri de heyecan verici bir gün geçirirler. Miami Beach dönmeden önce Disney World keşfedebilirsiniz Orlando, Universal Studios, ya da SeaWorld Miami Beach içinde otel stressiz transferi keyfini çıkarın.
Detaylar

Ziyaret etmek istediğiniz takip eden 3 tema parkları hangi seçin. otelinizde pick-up sonra, Miami Beach dönmeden önce lunapark keşfetmek Orlando, transfer edilecektir.

Disney dünyası
Disney Magic Kingdom: Magic Kingdom geç 4 tema parkları olan, 1971 yılında tüm “Walt Disney World” başladı. Ve bugün bile onun özel sihirli hiçbiri kaybetti. Magic Kingdom ve gösterileri, sürmek Disney karakterleri ve kulis turları 7 bölüme ayrılır: Özgürlük Meydanı, Frontierland, Yaz Aşkı, Main Street USA, Fantasyland, Yeni Tomorrowland ve Mickey Toontown Fuarı.

Disney’in Epcot: Yarının Deneysel Prototip Topluluğu (epcot) 120.000 metrekarelik alan Walt Disney ömür boyu hayalini temsil ama park gerekçesiyle 2 bölüme ayrılır 1982 yılında ölümünden sonra sadece açıldı: Dünya Vitrin veriyor ziyaretçi 10 farklı ülke ve kültürleri, gıda ve ürünleri keşfetmek için. Gelecekteki Dünya heyecan verici bir şekilde en son teknolojileri ve eğlence bir sürü sağlar.

Disney Hollywood Studios: Magic Kingdom ve EPCOT Merkezi’nde sonra üçüncü Walt Disney World tema parkı, Disney Hollywood Stüdyoları 1989 yılında Walt Disney World Resort Disney MGM Stüdyoları olarak açıldı ve MGM ve Disney uzun sinema tarihinin sahneler içeren edildiği gibi yapımları. eğlence ve film parkı ilginç gösterileriyle, odak olağan Disney tarzında eğlence sektörü -Tüm ışıltılı dünyasına üzerindedir.

Disney Animal Kingdom: Animal Kingdom klasik bir hayvanat bahçesi ne de bir tema parkı ne olduğu; daha ziyade sık sık “tema parkı tamamen yeni bir tür” olarak tarif edilir. Dünya çapındaki tüm Disney parklar büyük alana sahip hayvanlar, gösteriler, sürmek ve diğer konumlar vardır. Disney’in uzun proje yaşam ve kurgusal hayvan ve Disney karakterleri arasında eğlenceli bir etkileşimi kutluyor. Animal Kingdom herkesin keşfetmesi için bir şey ile 7 farklı temalar ayrılmıştır.

Universal Studios
Universal Studios Florida neredeyse sonsuz eğlence etkinlikleri arasında ağır topları biridir ve tüm tema parkı hayranları için bir zorunluluktur. Universal Studios Florida gerekçesiyle gerçek ve işleyen bir film ve televizyon yapım stüdyosu ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Parkın odak sayısız başarılı filmler simülasyonlar ve gösteriler vardır. daha fazla aksiyon ve sürmek isteyenler kardeş Universal Studios tesislerinde bulunan Adventure, Island Parkı tadını çıkarabilirsiniz.

Adventure Evrensel Adası: Bir sonraki dünyaca ünlü bir film parkı Universal Studios yanında yer alan Adventure Evrensel Studio‘nun Adalar ağırlıklı roller coaster ve atlıkarınca hayranlara heyecan verici yeni konumlar sunmak için 1999 yılında güneşli Orlando açıldı. Universal Studios, Adventure Evrensel Studio Adaları vurgu aksine bütün aile ve muhteşem rulo bardak için heyecan verici sürmek olduğunu.

Deniz Dünyası
Florida‘da güneşli tema park Mekke bulunan SeaWorld Orlando, dünyaca ünlü bir üne sahip bir deniz ve eğlence parkıdır. Seaworld Drive parkı arazi yaklaşık 80 hektarlık alanda ziyaretçilerin sürmek, gösterileri, ve unutulmaz hayvan deneyimleri sunuyor. milyonlarca ziyaretçi zaten hayvanlarla yakın geçişler yaşamış, deniz sırlarını keşfetmiş ve SeaWorld sayısız gösterileri hayran kaldı. Buna ek olarak, ziyaretçiler uzun yıllar boyunca Atlantis lunapark treni Manta, Kraken ve Yolculuk keyfini mümkün olmuştur. Ancak, katil balinalar, yunuslar, deniz aslanları, köpekbalıkları ve diğer hayvanlar ile karşılaştığında SeaWorld Orlando ziyaret ön planda kalmıştır.

Dahil Olanlar
  • Miami Beach otelinizde • Toplama
  • Orlando • İade transferleri
  • Seçtiğiniz (Disney World, Universal Studios, ya da SeaWorld) 1 lunaparka Kabul
  • Tüm masraflar ve vergiler
Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecek
  • Tur rehberi
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git