Disneyland Paris 1 Günlük Bilet

Disneyland Paris 1 Günlük Bilet
2 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 510 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Disneyland® Park ve Walt Disney Studios® Park’ta sonsuz eğlence deneyimi yaşayın
  • En sevdiğiniz Disney karakterleriyle tanışın ve imzalarını hatıra olarak alın
  • Ailecek eğlencenin tadını birçok gezintilerle, gösterilerle ve defilelerle çıkarın
Genel Bakış
Disneyland® Park‘ta büyülü bir gün geçirin veya Walt Disney Studios® Park‘ı da ziyaret etmek için 2 park bileti alın! En sevdiğiniz bütün Disney karakterleriyle tanışın ve Disney dünyasını filmlerden hatırladığınız haliyle görün!
Detaylar

Disneyland® Park:

Çok da uzak olmayan bir Sihirli Krallık’ta, Disney kahramanları hiç bitmeyen masallarda çok mutlu yaşarmış. 5 büyülü mekanda sonsuz eğlenceyi tadın! En sevdiğiniz Disney hikayelerini klasik Disney filmlerinden hatırladığınız gibi yaşayın. Burası masalların sahiden gerçeğe dönüştüğü yerdir.

Disneyland® Park’ta yaşayacağınız heyecanlar çeşit çeşit! Big Thunder Mountain (Büyük Gök Gürültüsü Dağı) ve Space Mountain Mission 2 (Uzay Dağı Görevi 2) yetişkinler için büyük eğlence sunarken, minikler ‘It’s a Small World’ (Küçük Dünya) ile dünyanın etrafında deniz yolculuğuna çıkabilirler. Tabii ki, ‘Pirates of the Caribbean’ (Karayip Korsanları)’ndan ‘Mad Hatter’s Tea Cups’ (Mad Hatter’ın Çay Fincanları)’na kadar Park’ın her yerinde aile boyu eğlenceye de yer vardır.

Disney karakterleriyle tanışın! Asıl atraksiyonu kaçırmayın: en sevilen Disney karakterleriyle tanışma töreni. Kaleminizi ve fotoğraf makinenizi hazırlayın ve çok sevdiğiniz karakterlerle tanışın! Disneyland® Park’ta her gün ayrı bir parti! Tüm muhteşem atraksiyonların ve karakterlerin yanında, yıl boyunca aileler için birçok göz alıcı geçit töreni ve gösteri düzenlenir.

Walt Disney Studios® Park:

Walt Disney Studios® Park’ta sinema ve televizyonun büyülü dünyasını keşfedin. Heyecan verici atraksiyonların ve göz alıcı gösterilerin yer aldığı, sinema büyüsüyle dolu 4 stüdyo alanını keşfedin. Disneyland® Park’tan yalnızca birkaç adım ötedeki Studios’ta hayalleriniz ana sahnede gerçeğe dönüşecek.

Studios’u keşfedin. Burada şov dünyasını göreceksiniz! Production Courtyard, Toon Studio, Backlot ve Front Lot’a uğrayarak büyük ekranda ilk gösterinizi gerçekleştirin. Yıldızlarla dolu bir güzergahı takip edin – hangi yıldızla tanışacağınız hiç belli olmaz!

Film büyüsü etrafı sarıyor! Büyülü bir geçit töreni, turlar ve atraksiyonlarla sahne arkasına geçin. Studio Tram Tour: Behind the Magic tramvay turunu deneyin. Animagique ve CinéMagique’teki gösterileri izleyin. Harika bir Dublör Şovu olan Moteurs…Action! gösterisini izleyin. Günün sonunda, yıldız olmanın ne demek olduğunu çok iyi anlayacaksınız!

Dahil Olanlar
  • Disneyland Park® girişi
  • Walt Disney Studios® Park girişi – 2 Park biletiyle
Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecekler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git