Disneyland® Paris & Louvre Müzesi Hızlı Giriş Biletleri

Disneyland® Paris & Louvre Müzesi Hızlı Giriş Biletleri
2 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 484 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Favoriniz olan Disney karakterleriyle 5 sihirli dünyada buluşun
  • FastPass® servisiyle sürüşlere sıra beklemeden çıkın
  • Hızlı giriş yapın ve dünyaca ünlü Louvre Müzesi’ne öncelikli girmenin tadını çıkarın.
Genel Bakış
Disneyland Paris‘e giriş ve Louvre Müzesi‘ne hızlı giriş içeren tek paket ile macera ve keşif arasında harika bir denge oluşturun. Her ikisini de aynı gün ziyaret edebilir veya her ikisi için de farklı bir gün ayırabilirsiniz – tamamen size kalmış!
Detaylar

Paris‘in en iyilerini tek bir paket ile deneyimleyin. Disneyland®‘ın harika dünyasında eğlenin ve Louvre Müzesi‘nin geniş sanat koleksiyonlarını ziyaret edin. Çocuklar ve yetişkinler için ideal bir birleşim olmakla birlikte, Disneyland® Paris ve Louvre Müzesi aynı gün veya farklı günlerde ziyaret edilebilir.

Disneyland® Paris
Disneyland® Paris Parklarını ziyaret edin ve yeni hizmete giren ilgi çekici noktası, Ratatouille’u ziyaret edin. 1 veya 2 park için giriş izni satın alın ve favoriniz olan Disney karakterlerinin bazılarıyla bu sihirli günde buluşun.

Biletiniz sayesinde giriş yaparken vakit kazanacak, günün daha fazla zamanını bu sihirli dünyanın içine dalıp keşfetmeye ayırabileceksiniz. Hatta FastPass® servisi ile daha çok eğlenecek ve en popüler ilgi çekici mekanları saatlerce sıralarda beklemeden gezebileceksiniz.

Louvre Müzesi
Louvre Müzesine hızlı giriş biletiniz herhangi bir gün ve saat için geçerlidir. Geçici sergisi ile tarih öncesi zamanlardan 21. yüzyıla kadar uzanan 35,000’den fazla sanat eserini içeren kalıcı koleksiyonuna erişebileceksiniz. Müze aynı zamanda dünyaca ünlü Leonardo da Vinci’nin Mona Lisa’sına da ev sahipliği yapmaktadır.

Dahil Olanlar
  • Louvre Müzesi hızlı giriş bileti
  • Disneyland® Paris bileti
Dahil Olmayanlar
  • Yemekler
  • Ulaşım
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git