Dubai’den Al Ain özel Tam Gün Tur

Dubai’den Al Ain özel Tam Gün Tur
3 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 498 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Al Ain büyüleyici çöl vaha keşfedin ve çölde kalbinde Emirati yaşam deneyimi
  • Dubai dışında hayatta kendinizi ve Sarayı Müzesi’nde 1970’lerde iktidar ailesi hakkında daha fazla bilgi edinmek
  • Hili Gardens arkeolojik sitesini ziyaret edin ve vaha tarihsel sulama sistemine bakın
Genel Bakış
Al Ain, Fars KörfeziGarden CityDubai‘den özel tam gün tur keyfini çıkarın. deve pazarı, Hili Bahçeleri, Şeyh Zayed Sarayı Müzesi ve Jebel Hafeet ziyaret edin ve emirlik yaşam tarzı hakkında daha fazla bilgi.
Detaylar

Dubai‘den bu özel tur heyecan verici bir çöl macera yaşayın. Al Ain karavanlar uzun yıllar kapalı durmuş çarpıcı çöl vaha, ve ünlü UNESCO Dünya Mirası listesine üzerine yapmış Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ilk şehirdir.

Bugün, Al Ain aynı zamanda bir “Garden City” olarak bilinen ve hatta bir üniversite vardır. Al Ain Dubai seyahat gibi muhteşem çöl geçecek.

yaklaşık 5.000 yıl öncesine kadar uzanıyor Hili, arkeolojik sitesini ziyaret edin. Birlikte tur rehberi ile Al Ain Sarayı Müzesi doğru Cahiliye dönemi Fort geçmiş sürücü olacaktır. saray 1970’lerin 1927 sonlarında cetvel Şeyh Zayed bin Sultan Al Nahyan ikametgahı olmuştur. Saray ilginç sergiler, aile portreleri bir koleksiyon sunuyor ve “Emir” ailesinin özel ve sosyal hayata görmemizi sağlar.

Falaj – Eğer tarihsel sulama sistemi ile bir vaha üzerinden kısa bir yürüyüş yapabilir, antik kalenin yanındaki Al Ain Müzesi‘ne devam edecektir. öğle yemeği (isteğe bağlı) sonra ve Dubai dönmeden önce geleneksel deve pazarda kapalı durur.

Dahil Olanlar
  • Özel bir rehber
  • Özel araç
  • Su
Dahil Olmayanlar
  • Öğle yemeği
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git