Dubrovnik Medjugorje Tam Gün Turu

Dubrovnik Medjugorje Tam Gün Turu
14 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 544 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Medjugorje Our Lady 1981 yılında ortaya çıktı olduğuna inanılan ziyaret Hayalet Tepesi,
  • Her yıl sitesini ziyaret milyon hacı üzerinde Katıl
  • Birçok ziyaretçi tarafından bildirilen sıradışı görsel olaylarla ilgili bilgi edinin
Genel Bakış
Katoliklerin Milyonlarca Meryem sen bir milyondan fazla hacı onların yol her yıl yapmak Hayalet Hill, ziyaret edeceğiz Dubrovnik bu tam günlük geziye 1981 yılında Medjugorje bir grup çocuğun önüne çıktı inanıyoruz.
Detaylar

Međugorje modern dünyada eşsiz bir yerdir. 1981 yılından bu yana, bunun nedeni 6 yerel Katoliklere Meryem Apparitions raporlarına hac popüler bir site haline gelmiştir. Meryem 1981 yılında bir grup çocuğun ortaya çıktı olduğuna inanılmaktadır.

Nedeniyle bu apparitions için, bu basit köy bucak dünyanın dört bir yanından gelen hacılar ve her yerde en büyük dua merkezlerinden biri çok sayıda için bir toplama yer haline gelmiştir. Sayısız tanıkları Medjugorje inanç ve huzur bulduk kanıtlamak.

Bu gezi size Hayalet Hill ziyaret ve yerel bölge kilisesi de kitle katılma şansına sahip olacaklar.

Medjugorje Our Lady dünya çapında Katolikler arasında güçlü bir aşağıdaki sahiptir. Kasaba dünyada Katolikler için en popüler hac sitelerinden biri haline gelmiştir ve Avrupa’da 3-En önemli hayalet sitesine dönüşmüştür, 1 milyondan fazla kişi tarafından her yıl ziyaret etti. Hayaletler İlk rapor 1981 yılında beri 30 milyon hacı Medjugorje gelmiş olduğu tahmin edilmektedir.

Birçok hacı böyle güneş rengini değiştirerek veya gökyüzünde iplik gibi görsel olguları yaşıyor bildirmişlerdir. Medjugorje apparitions Katolik Kilisesi yetkilileri tarafından onaylanmamıştır.

Dahil Olanlar
  • Ulaşım
  • Rehber
Dahil Olmayanlar
  • Öğle yemeği
  • Giriş bedeli
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git