Edinburgh Skye Küçük Grup 3-Day Tour isle

Edinburgh Skye Küçük Grup 3-Day Tour isle
31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 471 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
 • Isle of Skye romantik bir atmosfer içinize çekin
 • Glencoe dramatik dağ manzarası ile sürücü
 • İskoç eteği Rock ve Neist Point çarpıcı uçurumun üstünde manzarasının tadını çıkarın
 • Quiraing Dağ Geçiş Tour
 • Portree güzel liman kasabasında kalmak
 • Loch Ness Canavarı nokta
 • 16 yolcu maksimum samimi bir grup atmosferinin tadını
Genel Bakış
Kuzey İskoçya ve 3 günlük küçük grup tur Skye romantik ada en dramatik ve güzel yerlerden bazılarını keşfedin. Kintail ve daha keşfedin Glencoe, Loch Ness, Eilean Donan Castle, 5 Sisters.
Detaylar

Scottish Highlands dramatik sahne ve maksimum kişisel hizmet sunan küçük grup Skye adasının romantizm keşfetmek tam 3 gün zevk. Kendi bütçeye uygun konaklama hizmetlerinden birini seçebilirsiniz ve bir Rabbies İndirim Kartı yerel restoranlar ve dükkanlar indirim almak için alacak.

1.gün:
Linlithgow Sarayı, İskoç kraliçesi Mary doğduğu geçen 09.00’da lüks Mercedes minibüs tarafından Edinburgh Gidiş ve batı yolculuk. onun heybetli kale ve Wallace Anıtı manzaralı Stirling doğru devam edin.

Sen içecekler için Highlands kenarında durdurmadan önce, “Holy Grail” Doune Kalesi, Monty Python rezil sahneleri için film yerini geçecek. Eğer Highlands sürücü olarak yol boyunca öğle yemeği için durdurma, Loch Luibnaig, Loch kazanın Crianlarich ve Tyndrum geçecek.

Glencoe ile kuzey Sürücü, 1692 yılında Klan Macdonald büyük katliamına sahne Ben Nevis muhteşem manzarasını sunan, Spean Bridge at Komando Memorial Fort William ve yukarı devam edin.

Sonra Kintail 5 Sisters, Isle of Skye geçmek korumak dağların görkemi ile “, Isles Road to” alacaktır.

Ünlü Eilean Donan Castle, filmi “Highlander” kullanılan ve Viking akınlarına karşı koruma olarak 3 göller kavşağında bulunan ziyaret etmek durdurun. Skye köprü üzerinden geçerken, size konaklama devre dışı bırakılan olacak Portree kuzeye.

şehrin Gal konumlar ve Harborside keşfetmek, boş bir akşam yemeği ve akşam yemeği keyfini çıkarın.

2. gün:
Esnek düzenlemelerle Isle of Skye gün geçireceksiniz. Birçok bağlı Hava olanakları, ve grup dinamiği vardır. Sürücü / kılavuzun yerel bilgi herkes için en iyi gün düzenlemek için ön plana çıkacak.

Bunu çarpıcı Quiraing dağ geçidinde ve Skye’nın olağanüstü jeolojik sahne bazı Trotternish Yarımadası keşfetmek için kuzeye yolculuk başladı.

Ya da kafa etekli pileli anımsatan bazalt sütunları oluşan Rock Kilt için. , Şelale sihirli zevk aşağıda denize kayalıklarla üzerinde ve aşağı basamaklı.

Adaların bu en dramatik keşfetmek için devam etmeden önce, öğle yemeği için kısa bir mola. Dunvegan Kalesi, Klan Macleod ata yurdundan, ya bir batı yönünde kafa Neist Point, Skye en batı noktasında muhteşem manzarasının tadını çıkarın.

Akşam yemeği ve eğlence de akşam geri kalanı zevk için erken akşam Portree da konaklama dönersiniz.

3. Gün:
Sizin sürücüsü konaklama sizin yanınızdaki toplamak ve Loch Duich ve Kintail 5 Sisters muhteşem manzarasına için anakaraya geri üzerinde, Kyle Hills aracılığıyla güney başkanlık edecek.

Öğle yemeği için Loch Ness geçin. “Nessie,” perili ve 1950’lerden beri ziyaretçileri karıştırmıştır gizemli canavar dikkat edin. İskoçya’nın en yüksek viski Distillery Dalwhinnie, ev geçirmeden önce TV mini dizisi için konum olarak ünlü Loch Laggan boyunca Grampian Dağları ile güney Başkanı “Glen Monarch,”.

Perth yoluyla ve Forth olağanüstü Yolu Köprüsü üzerinden geri Edinburgh gitmeden önce, Blair Castle ikramlar için duraklar.

Dahil Olanlar
 • 16 koltuklu minibüs • Tur taşımacılığı
 • Sürücü / kılavuzu
 • Bir B & B • 2 gece konaklama
Dahil Olmayanlar
 • Yemekler
 • İkramlar
 • Giriş bedeli
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git