Fahri Otel

Fahri Otel
10 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 817 kez okundu.

Fahri Otel

Limandan 50 mt. mesafede kasabanın en büyük arsası bahçesi içerisindedir.
Bahçesinde karadut,beyaz dut,nar,incir,erik,badem,üzüm(asma) ağaçları bulunmaktadır.
Müdavim müşterilerin isimleri ya çiçeklerde yada asırlık ağaçlarda yaşatılır.
Genellikle her yıl aynı müşterilerini ağırlayan bir otel özelliğindedir.
Yaz aylarında terasında,bahçesinde, kış aylarında salonunda sabahlara dek süren sohbet ve fasıl eğlenceleriyle arkadaşlıkların dostlukların oluşumuna ortam yaratmıştır.
Kasaba,kale,liman bahçe manzaralı odalar mevcuttur.

Otel Etkinlikleri
Liman yada koylarda, yemekli eğlence.

Liman ya da koylarda, yemekli eğlence. Günün en güzel saatlerinde, grup halinde Akvaryum, Tuzburnu gibi Bozcaada’nın benzersiz koylarından birine gidilir. Siz, pırıl pırıl sularda denizin keyfini sürerken, leziz ada mezeleri, özel soslu etler, deniz ürünleri, Ada şarapları kumsalda sizi bekliyor olacak. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar fasıl müziği eşliğinde, önce mavi sonra kızıl gökyüzü, peşinden yıldızların altında eğlencenin ya da dinlenmenin yeni anlamlarını keşfedeceksiniz

Sanata dokunun,

Sanata dokunun. Bozcaada Tanrı’nın en büyük sanat eserlerinden biri. Gelin ve ona bir de bizim penceremizden bakın. Çeşit çeşit ağaç ve çiçekle süslenmiş bahçe ve antik duvar görünümlü, kapalı alanda resim , fotoğraf, heykel, seramik gibi her türlü eserinizi bir de bu atmosferde sergileyin, onları bir de burada soluyun; sanatseverlere nefes aldırın. Bilirsiniz; insan nefes alıp vermelidir.

Tavla partileri,yarışmaları.

Tavla partileri, yarışmaları. Hepimiz ara sıra birkaç el tavla atmayı severiz. Sohbeti, muhabbeti daha bir koyudur onun. Yudumlanan her bir kahvenin 40 yıla katkısı vardır hatırlanmak adına. İşe biraz da heyecan katarak yarışıyor olmayı ister bir yanımız. Gelin birkaç el tavla atalım.

Akşam yemeklerinde canlı müzik, FASIL.

Akşam yemeklerinde canlı müzik, FASIL. Tadı damaklarda iz bırakan Ada mezeleri, deneyimli aşçılarca hazırlanan et, balık, tavuk ızgaraları bedeninizi beslerken; canlı fasıl müziği de ruhunuzu doyuracak; dolduracak. Eğlence, sohbet, dostlarla karşılıklı atılan iki göbek, çekilen bir halay ya da komşuya uzatıp eli oynanan sirtaki, alıp uzaklaştıracak sizi günlük koşturmacalarınızdan, yorgunluklarınızdan. Eğlenerek dinlenmeye var mısınız?

 

Detaylar

  • Kategori : Diğer Oteller

  • Konum : Bozcaada Otelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git