Gödöllő Kraliyet Sarayı Turu

Gödöllő Kraliyet Sarayı Turu
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 571 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Habsburg İmparatorlar çarpıcı eski kraliyet ikamet Barok detaylar hayretle
  • Yemyeşil Macar kırsal ayarlanır, geniş Gödöllő Sarayı gerekçesiyle keşfetmek
  • Rehberiniz size gizli odalar gösterir Avusturyalı İmparatorları hakkında bilgi edinin ve kraliyet sarayı doorsin
Genel Bakış
Çarpıcı Barok saray ve Elisabeth eski kraliyet konut, Macaristan, Avusturya ve Kraliçe İmparatoriçe, Budapeşte sadece 30 dakika alır. Habsburg İmparatorları lüks yaşam tarzını keşfedin ve geniş saray zeminler ve bahçeler yürümek.
Detaylar

Sadece 30 dakika dışında Budapeşte, yemyeşil Macar kırsal ayarlanır, Gödöllő güzel Kraliyet Sarayı, Eski Avusturya İmparator abartılı konut biridir.

Habsburg imparatorların eski ikamet dünyanın en büyük ikinci Barok Sarayı ve Macar mimarisinin en büyük ve en önemli örneklerinden biridir.

Severek ‘Sissi’ denilen Elisabeth, Avusturya ve Macaristan Kraliçesi İmparatoriçe, Francis Joseph I 19. yüzyılın sonlarında burada yaşadı. Kraliyet çifti ağırlıklı sonbahar ve ilkbaharda Gödöllő kaldı ve canlandı ve saray içinde yer aldığı tarım kasabasında yatırım yaptı.

Zarif kraliyet kompleksi artık ziyaretçilere açıktır, ve bu tur imparatorların lüks yaşam tarzına bir bakış için restore sarayın içinde götürecektir. Sen saray müze ziyaret edeceğiz ve sarayın 26 hektarlık İngilizce Bahçe yönlendirileceksiniz.

Eğer büyük ve parlak bir şekilde dekore edilmiş gayrimenkul keşfetmek gibi, rehberiniz özel hayat, severler, ve gizli kapılar ve kraliyet çiftin oda sırlarını sana izin verecek.

Sen Budapeşte‘nin merkezinde geri gitmeden önce gerekçesiyle bir kahve molası için fırsatınız olacak.

Dahil Olanlar
  • Budapeşte Kraliyet Sarayı Ulaşım
  • Rehberli tur
Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecekler
  • Kişisel giderler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git