Gullfoss, Geysir ve Thingvellir National Park Gün Turu

Gullfoss, Geysir ve Thingvellir National Park Gün Turu
18 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 484 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Strokkur at İzlanda en aktif Şofben görün
  • Gullfoss güzel şelaleler ziyaret
  • Thingvellir Milli Parkı, Ortaçağ’dan açık hava montaj ev keşfedin
Genel Bakış
Gullfoss, Geysir ve Thingvellir Milli Parkı 6 saatlik otobüs turu jeotermal alanlar ve İzlanda buzul manzara keşfedin. 930 den 1798 koştu açık hava toplanma sitesine gidin ve arazi ekili nasıl kanıt görmek.
Detaylar

İzlanda‘nın jeotermal Geysir alanının olağanüstü manzaraları ve doğal güzellikleri keşfetmek ve yol boyunca aktif gayzer ve basamaklı şelaleler bakın.

Reykjavik otelinizi bir pick-up ardından, Strokkur at İzlanda en aktif Şofben dahil Kaplıcalar, spouting görmek için Geysir transfer. Eğer şiddetle derin, dolambaçlı vadinin içine sonraki su takla muazzam miktarlarda olarak inanılmaz bir şelale stand nerede Gullfoss, için kavurucu manzara karşısında devam edin.

Thingvellir National Park, 2004 yılında UNESCO Dünya Mirası Alanı olarak yazılı idi böyle tarihi ve jeolojik önemi bir alanda İzlanda doğal güzellikleri ve jeolojik fenomenler bir kesitini keşfetmek biraz zaman harcayın.

Açık hava Althing montaj ve nasıl peyzaj 1000 yıldır husbanded edildi öğrenin. Tarih boyunca dramatik volkanik aktivite nedeniyle manzara dramatik çatlaklar ve uçurumları bakın.

Dahil Olanlar
  • Otobüsle Ulaşım
  • Rehberli tur
Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecekler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git