Günübirlik Uludağ Turu

Günübirlik Uludağ Turu
15 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.122 kez okundu.

Günübirlik Uludağ Turu, Çanakkale hareketli çıkışlı günübirlik Bursa Uludağ turu. Gölyazı Köyü, Uludağ Kayak Merkezi, Bursa Merkez gezilerini kapsamaktadır.

Günübirlik Uludağ Turu

Tur Adı: Bursa Uludağ Turu
Tur Süresi: Günübirlik
Hareket Tarihi: 27 Aralık 2015 Pazar / 06.00
Bitiş Tarihi: 27 Aralık 2015 Pazar / 23.00
Hareket Noktaları:
Kepez: 05.30
Barbaros: 05.45
İskele: 06.00
Esenler: 06.15

Not: Tur başlangıcı toplu taşıma saatleri dışında olduğundan servis kaldırılacaktır ancak tur bitimi şehir içi ulaşım saatlerinde sona erdiği takdirde servis yapılmayacaktır.

Günübirlik Uludağ Turu

Kış aylarını kuşkusuz en keyifli hale getiren kayak turlarıdır. Çanakkale ilimize en yakın kayak merkezi olan Uludağ‘a pazar günü keyifli bir kayak tatili yolculuğu yapacağız. Lutars Turizm olarak bu tur programımızı herhangi bir kar amacı gütmeksizin tanıtım amacıyla maliyet ücretlerine gerçekleştiriyoruz.

Uludağ Turu Detayı

Sabah saatlerinde belirtilen noktalardan servis aracımız sizleri alacak ve Bursa‘ya hareket edeceğiz.

Ağlayan Çınar

Ağlayan Çınar

Bursa‘da ilk durağımız Ağlayan Çınar ve Kadın Balıkçılar ile ünlü Ulubat Gölü kıyısındaki Gölyazı Köyü olacaktır. Burada bu doğal güzelliğin eşliğinde kahvaltı molası vereceğiz. Dilerseniz herhangi bir tesiste kahvaltı hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz fırından yeni çıkan sıcacık ürünlerle çay ve kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

Bursa Gölyazı

Bursa Gölyazı

7 asır geride bırakmış Ağlayan Çınar hakkında rehberimizden bilgiler aldıktan sonra Uludağ Kayak Merkezi‘ne hareket edeceğiz.

Uludağ Kayak Merkezi’ne ulaşıyoruz ve kayak keyfiniz için serbest zaman veriyoruz. Buradaki serbest zamanın süresine birlikte karar vereceğiz.

Uludağ Kayak Merkezi

Uludağ Kayak Merkezi

Uludağ Kayak Merkezi‘nde kayak keyfi yapabilir, kayak malzemeleri kiralayabilir yada eğitmen eşliğinde kayak eğitimi alabilirsiniz. Buradaki serbest zamanı değerlendirmek tamamen sizlere kalmış.

Kayak molamız sonrası aracımıza binerek hareket ediyor ve Bursa şehir merkezine varıyoruz. Bursa şehir merkezinde 2 saatlik bir serbest gezinme ve alışveriş molası vereceğiz. Serbest zamanımız sonrasında buluşma noktamızdan aracımıza tekrar binerek Çanakkale‘ye hareket edeceğiz.

Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk sonrası Çanakkale’ye ulaşacağız ve Günübirlik Uludağ Turu programımızı sonlandıracağız. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle.

Uludağ Turu Fiyatları ve Detaylar

Kişi Başı Ücret: 60 TL

Ücrete Dahil Hizmetler

  • Lüks Çanakkale Vip Araçları ile ulaşım (Minibüs/Midibüs)
  • Profesyonel rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Tüm Yeme-içme ücretleri
  • Kayak vb kişisel harcamalar

MUTLAKA OKUYUNUZ:

  1. Lutars Travel veya tur rehberi günün seyrine, trafiğe vb dış etkenler nedeniyle tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  2. Turda; kayak, serbest zaman vb. esnasında kişiler kendi güvenlik önlemlerinden sorumludur. Herhangi bir olumsuz durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.
  3. Programda belirtilen servis ve serbest zaman sonrası buluşma saatlerine tüm katılımcıların uyması zorunludur. Aksi durumlardan firmamız sorumlu tutulamaz.
  4. En az 2 gün öncesine kadar katılımcılara haber verildiği takdirde firma tur programını iptal etme hakkına sahiptir. Katılımcılara ücretleri geri ödenir. Katılımcılar ise en az 5 gün öncesine kadar tur programına katılımdan vaz geçebilirler. Daha yakın tarihli iptallerde ücret geri iade edilmez.
  5. 18 yaş altında tek başına katılım kabul edilmemektedir. İlgili katılımcıların ailelerinden yazılı izin almaları ve yazılı iznin aileleri tarafından yüz yüze görüşme yada telefon görüşmesi ile doğrulanması gereklidir. Aksi durumlardan firmamız sorumlu tutulamaz.
  6. Tur programına kayıt yaptıran tüm katılımcılar yukarıdaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git