Güzel Le Grand Hop-on Hop-off Şehir Turu

Güzel Le Grand Hop-on Hop-off Şehir Turu
4 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 751 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Kendi hızınızda Nice kentini keşfetmek
  • Hop ve hop-off gezi çalıştırıcı olarak istediğiniz sıklıkta
  • Bizim açık üst güverte otobüs şehir manzarasının keyfini
Genel Bakış
Otobüsün üstü açık güverteden – Bu hop-on için pass Nice hop-off şehir turu kendi hızda şehri görmek için rahat ve uygun bir yol sağlar. on kartı ses kılavuzu Nice ziyaret etmek için en iyi şeyler görmek için ve yerleri açıklar.
Detaylar

Nice, keşfetmek ve açık üst güverte otobüs muhteşem şehir manzarasının keyfini. gün pass üzerinde atlama ve yol boyunca durur herhangi birinde Koç hop anlamı, tur güzergahı üzerinde sınırsız gezi için geçerlidir.

Bir kez gemide koç, bir geçiş için fiş kurtarmak gerekir. Yaz aylarında otobüsler her 30 dakikada bir hareket ve kış aylarında gidiş her 60 dakikada bir zamanlanmış unutmayın.

Gemide ses kılavuz şehirde ziyaret etmek en popüler şeyler görmek ve turistik mekanlar hakkında bilgi sağlar. Bu Nice olayları görmek için uygun bir yoldur -ve bizim rota ile kalmak kesinlikle kayıp almazsınız!

Bir sonraki durağı üzerinde taşırken rahatça kentin turistik harcama ve seyahat süreyi seçmek mümkün olacak.

EtatsUnis, Liman – – Quai Lunel Place Ile de Beaute ve CroisièreBleu Rivage Le Grand Tour için teknik direktör Promenade durur yapar. Barla, Cimiez – – Monastère ve Musée Chagall Bu Place Garibaldi, Akropolis durdurma, devam eder.

Lepante‘nin, Gare SNCF, Eglise Russe Promenade – – Magnan, Congres‘e ve MassénaVerdun Bizim tur güzergahı sonra Raimbaldi durur içerir.

istediğiniz yere eğlenceli katılın!

Dahil Olanlar
  • Açık üst güverte antrenör Ulaşım
  • Kaydedilen yorum ve kişisel kulaklık setleri (dijital ses)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git