Hanoi Bisiklet ve Sokak Yemekleri Tur

Hanoi Bisiklet ve Sokak Yemekleri Tur
26 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 529 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Hanoi yaşam ve kültür hakkında bilgi edinin ve yerel gıda deneyin
  • Sokakta leziz Vietnam mutfağı
  • Fransız ve Çin mutfağından etkilenmiş yöresel lezzetler denemek
  • Gizli cafe Hoan Kiem Gölü muhteşem bir gece vakti görünüm alır
Genel Bakış
Gıda Hanoi günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası olduğunu ve kentin sokaklarında her yerde bulunabilir. Kentin bu 4.5 saatlik tur sırasında bisikletle gıda sahne keşfedin.
Detaylar

Bu gıda Tur şehrin bir evren olduğu söyleniyor Hanoi Old Quarter ticaret alanı çevresinde bir saat bisiklet içerir. 11. yüzyıla kadar uzanan, Old Quarter 36 sokaklar, geleneksel üretilen ve şeker, bambu, deri veya gümüş gibi, üzerinde satılan emtia adını her sahiptir. bazı sokakların da adı değiştirilmiş olsa da, pek çoğu hala kendi eski özelliklerini korurlar.

Dong Xuan dar sokaklarında olsa yürüyüş başlayın. pazarın kenarında, sokak satıcıları onlarca canlı deniz egzotik meyve ve baharatlar, üretmek satmak. Yerel İngilizce konuşan rehber maddeler detayları ve popüler kuzey yemekler tarihsel arka planı da dahil olmak üzere, geleneksel Vietnamca yemek kültürü içine bir fikir verecektir. mevsim meyveleri deneyin ve gitmek gibi bir sokak arabası lezzetli Fransız esintili aperatif örnek.

Hanoi Old Quarter oluşturan sokaklar kalabalık labirentte yürürken, yerel bir eatery ünlü Hanoi çanak “Banh Cuon” ile damak tadınızı tickle. yetenekli şefler lezzetli bir yemek araya nasıl gösterdiği gibi huşu içinde izleyin.

Old Quarter atmosferik kalbine devam eden ve sokak tezgahları ve yerel yaşam 1000 yılını gözlemleyebilirsiniz sakin bir yerleşim şerit geçmiş dolaşmak. Bir sonraki 2 aperatif durur açık barbekü tezgahları vardır. Hanoi yerli ve örnek çeşitli et, sebze ve ekmek özellikleri ile oturup, ekstra lezzet için sıcak kömürleri üzerinde alev ızgara. tatlı, taze meyve, bir fincan hizmet ve ezilmiş buzlu ve yoğunlaştırılmış süt ile boğdu bayram küçük bir sokak aşağı girişim. Bu kaçırılmaması gereken biri değil!

Pitoresk Hoan Kiem Gölü üzerinde muhteşem manzarası ile gizli bir kafe – Yerel rehber sonra Hanoi en iyi korunmuş sırlarından birine götürecektir. Bu zor bulmak kafe hala yumurta kahve, aşağıdaki şehir merkezine koşuşturma hayran iken örnek olacak bir şahane yerel incelik hizmet veren şehir sol birkaç biridir. kahve senin bir şey değil, sadece kolayca soğuk bir bira tadabilirsiniz! Sonunda, kendi alanı keşfetmek devam ya da rehber otele geri yön ya da bir taksi ile size yardımcı bildirmekten çekinmeyin.

Dahil Olanlar
  • İngilizce konuşan rehber
  • güzergah olarak sıralanan tüm gıda maddeleri
  • 1 şişe su, 1 kahve ya da bira
Dahil Olmayanlar
  • Diğer tüm içecekler
  • Ekstra yiyecek bölümleri
  • yerel rehber için ipuçları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git