Hanoi Ha Giang Tur

Hanoi Ha Giang Tur
26 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 508 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
 • Bu egzotik topraklarda yerel insanlarla tanışmak için izin
 • Asla unutmayacağım bir kalite tatile eğlenceli
 • Kuzey Vietnam’da Uzaktan Hilltribe Villages ziyaret
 • Ha Giang ilinde her Pazar düzenlenen Meo Vac hayvan pazarı görmek için bir şans var, Vietnam kuzey dağlık bölgede tektir
Genel Bakış
Bu 4 günlük Kuzey Vietnam Tours kuzey dağlık bölgenin muhteşem manzara gibi olayları, özellikle kireçtaşı Yaylayı ilginç kültür, gelenek ve farklı kabile halkının yaşam biçimi benzersiz keşif içerir.
Detaylar

1. Gün Ha Noi – Ha Giang (B, L, D)

senin Otelde sabah kahvaltısı. Vietnam Ev Travel’ın otobüs ve rehber pick up ve sonra Tuyen Quang eyaleti oğlu Nam İlçesi’nde rağmen Ha Giang transfer. doğal peyzaj ve yeşil alanlar, palmiye tepe ve köylerde tadını çıkarın. Tuyen quang kasaba Passing, siyah Tay azınlığın köyünü ziyaret edebilirsiniz. ikindi Ha Giang şehir gelmesi; ertesi gün için her şeyi hazırlar. Geceleme otelde.

Özel transfer: Ha Giang Hanoi
Kılavuzu: İngilizce konuşan
Öğün: Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği
Konaklama: Huy Hoan Hotel

Gün 2 Ha Giang – Meo Vac – Dong Van (B, L, D)

Kahvaltıdan sonra, Quan Ba aracılığıyla Dong Van kalkıyor. görünüm mükemmel olduğu yeşil vadiler ve aynı tepeler ve dağlar sıraları ile, “Cennet kapısını” pass Quan Ba durdurun. (Quan Ba Pazar sabah piyasalar en önemli ve ilginç buluşma yerlerinden biri vardır). Bu bölgede sadece Quan Ba District çevresindeki köylerde yaşayan Beyaz H’mong, Kırmızı Dzao ve Tay … bulabilirsiniz. Yen Minh öğle yemeği. veda sonra biz görmek ve Nho Que nehir üzerinde güzel bir gün batımı keyfini Ma Pi Leng Geçiş fethetmek için zaman ayırın. Gecede Dong Van kasaba.

Özel transfer: Ha Giang Dong Van
Kılavuzu: İngilizce konuşan
Öğün: Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği
Konaklama: Hoang Ngoc Otel

3. Gün: Dong Van – Yen Minh – Quan Ba – Ha Giang (B, L, D)

(Pazar günü ise festival etnik azınlık satın renkli kostümü ile gerçekten ve başka bir yerde bulunamaz yerel ürünlerini satmak) Dong Van pazara sabah yürüyüş kalkmak. bizim gezi devam edeceğiz özel bir yapışkan pirinç, ile Kahvaltı. Manzara uyanacak. Bu uzak alanları ziyaret ederken, biz yerel insanların hayatta kalması ve gelişmesi için çevreleriyle mücadele ne kadar zor tanık olacaksınız şaşıracaksınız. Yaşam koşulları var ancak herhangi bir ekilebilir arazi kayalık dağların içinde ve insanlar kayalık toprakta büyümek mümkün tek mahsul hakkında mısır diyet, hayatta son derece sert. Hatta bu sıkıntı yoluyla, yerel halk, basit, çok kolay ama diğer insanlar için güçlü bir eki geliştirmek. Onlar bu uzak bir alana ruhu vardır. Biz 1900 yılında kurulan H’mong Kral Sarayı’nı ziyaret etmek duracaktır Vuong Chi Duc Fransız sömürgecilerin ve ardından Lo Lo azınlık köy H’mong kabilelerinin Kralı tanındı. Yen Minh kasabasında yolda öğle ve sonra gece boyunca Ha Giang geri aktarın.

Özel transfer: yolda
Kılavuzu: İngilizce konuşan
Öğün: Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği
Konaklama: Huy Hoan Hotel

4. Gün: Ha Giang – Hanoi (B, L)

Kahvaltıdan sonra Bac Ha için yola. Bac Ha (yaklaşık 3 saat) geldikten sonra bölgede Bac Ha yerel pazarları, en büyük ve en renkli pazarı ziyaret edebilirsiniz. Nereye Çiçek Hmong tepe kabile geleneksel renkli pazarı hakkında daha fazla bilecek. Her Pazar sabahı, böyle Çiçek H’mong, Phu La Siyah Dao, Tay ve Nung azınlıklar gibi birçok farklı etnik grupların başka bir yerde bulunamaz yerel ürünleri satın almak ve satmak için bir araya. Eğer ayrıca kendi alışveriş yaparken tüm farklı Azınlık insanlarla tanışmak olsun bu ilginç. Öğleden sonra, biz freshen için Lao Cai hareket ederler. Akşam yemeğinden sonra gece boyunca almak Hanoi geri tren ..

Özel transfer: Ha Giang Lao Cai
Kılavuzu: İngilizce konuşan
Öğün: Kahvaltı ve öğle yemeği
Konaklama: Oriental Express 4 yumuşak uyuyan A / C kabin

5. Gün: Hanoi Varış (B)

Bizim tren yaklaşık 5h30 Hanoi gelecek. Bizim şoför bekleyin ve erken tazelemek için otele götürür. Kahvaltıdan sonra bizim şoför başka bir hedef için havaalanına transfer gelecek kadar dinlenmek olacak.

Özel transfer: Tren istasyonu otel ve otel havaalanına
Kılavuzu: İngilizce konuşan
Öğün: Kahvaltı

Dahil Olanlar
 • Bir ikiz ya da çift kişilik oda paylaşımı kahvaltı ve konaklama
 • Pick up ve yukarıdaki güzergah belirtilen özel klimalı araçlarla transferi
 • Tren biletleri: Lao Cai – Hanoi (klima ile yumuşak uyuyan kabin).
 • Uygun bir özel klimalı araç ve / veya deneyimli bir güvenli sürücü ile bir Jeep Seyahat.
 • deneyimli İngilizce konuşan Rehberler hizmetler güzergah belirtildiği gibi.
 • Gerektiğinde, tüm ziyaretler için giriş ücretleri programında belirtildiği gibi
 • Öğle ve uygun bir restoran mevcuttur en iyi yerel restoranlar ya da piknik içinde (güzergah belirtildiği gibi) yemekleri
 • izinler
Dahil Olmayanlar
 • Içecekler, bahşişler ve kişisel harcamalar
 • Uluslararası uçak bileti, vize.
 • Sigorta
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git