Himalayalar Panoramik Dağ Uçuş

Himalayalar Panoramik Dağ Uçuş
21 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 574 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Bu bir saatlik doğal uçuş Himalayalar üzerinden inanılmaz bir panoramik geziye çıkın
  • Karla kaplı zirveleri üzerinden uçmak ve şaşırtıcı ve manevi manzaraları hayran
  • Görkemli ve huşu uyandıran Everest Dağı dünyanın en yüksek dağı hayran
Genel Bakış
Yeryüzünde en yüksek zirveleri ile panoramik karşılaşma için Nepal bir dağ uçuş atılmak. uçak Katmandu yola ve sadece bir saat içinde geri brining önce size karlı doruklarına göz seviyesi görüşlerini vermek için Himalayalar yanında uçar.
Detaylar

Keşif için muhteşem bir dağ uçuş Himalayaların görkemli sahne için sabahın erken saatlerinde Katmandu Havaalanı‘na çıkar.

Dağlarda kendilerini yürüyüş gitmek edemeyenler için, sadece bir saat süren uçuş Himalayaların panoramik bir görünümü olsun.

Uçak kapalı alır ve doğuya doğru kafaları olarak, sizin için mağaza içinde ne olduğunu öğrenmek için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.

İlk senin kadarıyla 26.290 feet (8013 metre) görkemli yükseklikte duran, aynı zamanda Shisha Pangma denilen Gosaithan, göreceksiniz bıraktı. Hemen Gosaithan sağında, sen Lhakpa (22.000 ayak ya da 7.000 metre) görünür neredeyse kar yatan bir figür 8 benzeyen bir dağ Dorje olacaktır.

Dorje Lakpa sağındaki Katmandu Vadisi üzerinde tezgâh PhurbiChyachu vardır.

Düzlem boyunca kayar gibi, dağlar yakın ve daha yakın geliyor. vizyon Sonraki Buda Hava Mountin ChobaBhamare, çok küçük dağ, ama tırmandı olmamıştı olarak tek başına inatçı.

Sonra görünürde belirgin değil, aynı zamanda onun maneviyat, GauriShanker değil sadece dağ görünür. Şiva ve onun yoldaş Gauri ilk başarılı sadece 1979 yılında tırmandı olan bu dağ, korumak için söylenir.

Melungtse ve Chugimago dağları turu yanındadır, ikinci hala tırmandı bekliyor.

Biz dağ derinliklerine devam olarak Numbur ve Karyolung, yoğun beyaz bir dağ, yükselen güneş parlayacak. Daha sonra 27.000 feet (8201 metre) yüksekliğe ulaşan, ChoOyu, dünyanın altıncı yüksek dağı geçecek.

Everest Dağı: Gyachungkang, Pumori ve Nuptse, yüksekliği her 22.000 feet (7.000 metre), hepsini en yüksek dağı yolunda bizim yol işareti olacaktır. Tibetliler tarafından Nepal ve Chomolungma tarafından Sagarmatha olarak da bilinen bu inanılmaz dağ göğe 29021 feet (8848 metre) uzanır.

Çok zaten Everest hakkında yazılan, ancak gerçekte bir dağ uçuş başka bir şey sırasında yüz yüze tanık olmuştur. o gözler önüne orada tezgâh bile, bu dikkate değer bir yer, yeryüzünde bu en yüksek yerinde kalır.

Nepal Sosyal Seyahat ve Tur muhteşem dağ uçuşlar havayolu bir dizi sunulmaktadır.

Dahil Olanlar
  • 1 saatlik doğal uçuş
  • Otel pick-up ve bırak-off
Dahil Olmayanlar
  • Kalkış havalimanı vergileri
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git