Hollywood Hills Yürüyüş

Hollywood Hills Yürüyüş
20 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 507 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Dağı Hollywood’a tepesinde etkileyici LA ızgara bakın
  • Sansasyonel manzarasına hayran ve deneyiminizi hatırlamak için birçok fotoğraf çekmek için emin olun
  • Yakındaki zammı olarak – Hollywood işareti yabancı-daha-kurgu öyküsü duyun
Genel Bakış
Muhteşem panoramik manzaraya sahip bir noktadan Hollywood Hills zammını. Güneş gece yanar okyanus ve Los Angeles parıldayan ışıklar yavaşça batar izlemek ve bu kalabalık şehir tamamen farklı bir bakış açısı olsun.
Detaylar

Hollywood Hills Sunset zammı

Titrek ışıkları milyonlarca aydınlatılmış yayılan LA ızgara: Tüm filmleri gördüm. Şimdi ilk elden tecrübe. Gösterim sizi şaşırtacak Jetliner, böylece siteleri bu gezi göreceksiniz Sadece: Griffith Park Gözlemevi, Yunan Tiyatrosu ve efsanevi Hollywood işareti. Artı, rehber size gişe rekortmeni filmlerinden sahneler gösteren bir video sunumu ile kamufle ve televizyon onlar çekildi kesin yerle ilgili gösterir vuracaktır. Bundan daha fazlasını Hollywood’u almaz!

Hollywood Hills Day Hike

İster inanın ister inanmayın, LA gerçekten bir hiker cennetidir. Sen tepelere yüksek bu gündüz maceraya karşılaşacağınız doğal güzellikleri ve nefes kesen manzarası ile şaşıracaksınız. Beverly Hills ve ötesine şehir gökdelenlerden – rehberiniz Los Angeles’ta tüm göreceksiniz Dağı Hollywood’un zirvesine kadar sürer. Ayrıca, biz Hollywood sign bakan bir manzara zammı ve size tarihinin büyüleyici bir hikaye anlatacağım. Rota boyunca, tur rehberiniz blockbuster filmlerden sahneler gösteren etkileşimli bir video sunumu ile kamufle ve televizyon onlar çekildi kesin yerle ilgili gösterir vuracaktır. Ayrıca yakın zamanda yenilenmiş Griffith Park Gözlemevi bir tur dahildir. Kamera getirmek – bu bir ömür boyu hatırlamak için bir görünüm ve gezi olduğunu.

Dahil Olanlar
  • Uzman tur rehberleri
  • Çevre Dostu Yeniden kullanılabilir Su Şişesi
Dahil Olmayanlar
  • Otel pick up ve düşüyorlar
  • Kılavuz armağan
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git