Kano safari Trebizat nehir Turu

Kano safari  Trebizat nehir Turu
14 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 613 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Nehrin bozulmamış doğasını keşfetmek Trebizat
  • Nehir Neretva Delta harika manzarayı
  • Doğa ile çevrili bu maceralı yolculuğa katılın
Genel Bakış
Bu gezi el değmemiş doğanın doğal, gerçekten yerli güzellik deneyimi ve Hersek en güzel nehir sitelerinden birini aşağı kano yaparken aynı zamanda da adrenalin yükseltmek isteyenler için düzenlenmiştir.
Detaylar

Gün Bosna Hersek Dubrovnik yönden ana sahil yolu boyunca keyifli bir sürücü ile başlar. Elaphite adalar ve Neretva Nehri Deltası büyük bir kısmı için eşsiz manzarasına sahip, bizim kılavuzları ve Kano bekliyor nereye Capljina dönene kadar harika bir başlangıç zaten olacak.

Gerçek bir macera başlamadan önce, bir karşılama içkisi ve küçük bir aperatif almak ve ekipmanları, kıyafet değiştirmek your guide tanımak ve kontrol etmek için zamanınız olacak. Trebizat nehir bir kişinin hala sağlıklı korunmuş doğası ve güzelliği yaşayabilirsiniz ender yerlerden biridir.

Bugün ne tur, el değmemiş doğanın güzel senaryolar geçen ve aynı zamanda tüm gezi daha ilginç ne yapmak birkaç kaskadlar atlama, nehir Trebizat yaklaşık 11 km aşağı almak için yaklaşık 3 saat sürer.

Yolculuk sırasında çok önemli size eşlik ve hatta devamını istiyorsanız adrenalin yükseltmek ne yerler üzerinde daha fazla özen ve almak gerekir nerede size söyleyecektir rehberiniz dinlemek için. mümkün olan en iyi şekilde bugün macera tamamlayacak yeşil lea – Kano ve aynı zamanda temiz nehir Trebizat yüzme sonra biz sözde çiftlikte bazı dinlenme ve bir öğle yemeği olacak. barbekü et ve sebze tipik bir büyük bir bölümü yanı sıra, yerel yiyecek ve içeceklerin çoğu tüketmek mümkün olacaktır. Eğer, yemek, içmek ve dinlenmek olacak bu platformda, Eco-yetiştirilen meyve ve sebze yiyin ve bu alandaki kendi kendine yetişen otlar yapılmış terapötik otlar ve çaylar, denemek de mümkün olacaktır.

Öğle yemeğinden sonra, çiftlikte rahatlayabilir veya geri Dubrovnik sürücü başlamadan önce bir yürüyüş olabilir – yorgun ama nehir günün emin hala heyecanlı ve tam kapalı unutulmaz anılar için.

Dahil Olanlar
  • Konaklama / otel pick up
  • İngilizce konuşan bir rehber
  • Kano, ekipman, kaptan / rehber
  • Nehir tarafından içecekler ve öğle yemeği
  • İzinler, küp ve vergileri
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git