Katmandu Özel Tek Yönlü Havaalanı Transferi

Katmandu Özel Tek Yönlü Havaalanı Transferi
21 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 516 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Girişte bir isim kurulu taşıyan senin sürücüsü tarafından karşılaşacaksınız
  • Şehre bir çevre dostu bir yolculuğa elverişli, özel hizmet ile rahatlayın
  • Sorunsuz bir transferi sağlayarak Katmandu ziyareti için daha fazla zaman bırakın
Genel Bakış
KatmanduThamel Nepal‘in Tribhuvan Uluslararası Havaalanı‘na güvenli, özel 1-yönlü havaalanı transferi kolaylığının keyfini çıkarın. Mevcut yıl boyunca, günde 24 saat, her gün, bu hizmet, ekonomik dakik ve tüm transferler% 100 karbon ofset vardır.
Detaylar

Nepal girişte KatmanduThamel Tribhuvan Uluslararası Havaalanı‘na dakik ve güvenli özel transfer keyfini çıkarın.

Sen Nepal‘in başkenti havaalanına varışta kişiselleştirilmiş bir işareti ile karşılaşacaksınız. Katmandu transfer süresi 20 dakikadır ve bu uygun hizmet günde 24 saat yıl boyunca mevcuttur.

Yeşil Yol Transferler Diğer transfer sağlayıcılarından farkın 2 kritik noktaları ile havaalanı ve şehirlerarası kara taşımacılığı küresel sağlayıcısıdır: gerçekten küresel ve tüm transferler% 100 karbon ofset vardır.

Yeşil Yol Transferler eşsiz küresel ağ sadece kurulmuş için davet etti, yeşil bir gelecek için bir gösterdi taahhüdü ile hizmet fikirli kara ulaşım operatörleri, ya düşük emisyonlu araçların öncü kullanımı ya da sürdürülebilir uygulamaları ve temiz teknolojinin benimsenmesi doğru onların hareket yoluyla. Yeşil Yol Transferler daha Atmosfair ve Mavi Ventures Karbon Ofset gibi saygın kuruluşlar aracılığıyla% 100 karbon uzaklıklar herhangi halen kaçınılmaz emisyonları nötralize eder.

Dahil Olanlar
  • Tek yönlü özel transfer
  • havaalanına varışta işareti Kişiselleştirilmiş
Dahil Olmayanlar
  • Bağışlar
  • Ekstra bagaj
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git