Kaya Gözlemevi New York Day Tour ve Üst

Kaya Gözlemevi New York Day Tour ve Üst
27 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 533 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • New York en popüler mekanlara götüren bir aksiyon dolu günün tadını
  • Özgürlük Anıtı, Times Meydanı, Rockefeller Center, ve daha fazlası gibi ikonik turistik görmek
  • Manhattan’ın en iyi görünüm için Kaya Gözlemevi Top Baş ve çevresi
Genel Bakış
New York‘un en turistik bu tur Big Apple dışında bir ısırık almak. bilgilendirici bir yorum ve yol boyunca hikayeleri sağlayacak yerel bir rehber, en popüler manzaraları görmek. Panoramik manzaralı Rock Gözlemevi Top Başkanı.
Detaylar

New York‘a hoş geldiniz, hiç uyumayan şehir! Eğer Manhattan neler sunabileceği yerel bir rehber ve deneyimi ile sokakları ve metro almak gibi şehir için gerçek bir fikir olsun.

Times Meydanı‘nda your guide uyarsa tam günlük tur ünlü söz yazarı ve besteci George M. Cohan heykeli de başlar. Times Square geçmişi hakkında duymak ve bir at ticareti piyasası dünyanın en ünlü kavşak haline öğrenirler.

Yüz yıldır dünyanın dört bir yanından oyuncular, oyun yazarları ve sanatçılar için dünyanın merkezi olmuştur New York‘un Theater District boyunca dışarı baş.

30 Rockefeller Center ziyaret ve Kaya Gözlemevi başı için bilet ile, Manhattan‘ın muhteşem panoramik manzarasına sahiptir. Sonra, örneğin Saks ve Bergdorf Goodman olarak zarif storefronts ile kaplı Fifth Avenue, dünyanın en pahalı caddesi, doğuya devam ediyor.

Eğer öğle yemeği olacak, Grand Central, bir kemer kubbe altında adım önce Patrick Katedrali, New York Halk Kütüphanesi ve Chrysler Binası hayran durdurun.

Öğle yemeğinden sonra gerçek bir New Yorker gibi metroda hop ve size iyi şanslar Wall Street Bull burun ovmak olabilir Wall Street, downtown kafa! dünyanın finans başkenti yürümek ve feribot size Özgürlük Anıtı göstermek için bekliyor Battery Park, kafa.

Feribot döndüğünde bir son metro yolculuğu, Little Italy, Chinatown ve SoHo mahallelere bu zaman alacak. blok çıkmadan 3 farklı dünyalar adım! SoHo dökme demir swankiness atmosferik Little Italy Arnavut kaldırımlı sokakları alır, ardından, beklenmedik, Chinatown koşuşturma adım.

Yol
Times meydanı
Broadway Theater District
Rockefeller Merkezi
Kaya Gözlemevi üst (bilet dahil)
Aziz Patrick Katedrali
Beşinci Ave Mağazalar
New York Halk Kütüphanesi
Chrysler Binası
Grand Central Terminali
New York Metro
Charging Bull
Alexander Hamilton Gümrük Evi
Heroes Kanyon / Ticker Tape Parade Rota
Brooklyn Köprüsü
Staten Island Ferry aracılığıyla Özgürlük ve NYC siluetinin Heykeli
Trinity Church
Ulusal 9/11 Memorial
Wall Street
New York Borsası
Federal Hall
Trump Binası
SoHo
Küçük italya
Çin mahallesi

Dahil Olanlar
  • İngilizce konuşan rehber
  • Kaya Gözlemevi bilet Üst
Dahil Olmayanlar
  • Metro kartı
  • Yemekler
  • Bağışlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git