Lisbon Private Tek Yönlü Havaalanı Transferi

Lisbon Private Tek Yönlü Havaalanı Transferi
16 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 544 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Sorunsuz bir havaalanı transferi için şimdi kitap
  • San Diego Havaalanı’na dakik ve güvenli aktarımını keyfini
  • Ekonomik ve kullanışlı sürmek saat mevcuttur
Genel Bakış
3 koltuklu Sedan özel tek yönlü havaalanı transferi tadını çıkarın. tarzı şehir merkezine Lizbon Portela Havaalanı‘na transfer. Servis 24 saat her gün çalışır. Eğer transfer ofset% 100 karbon olduğunu bilerek, ekonomik sürüş kitap.
Detaylar

Yeşil Yol Transferler bir transfer ile daha kolay ve daha yeşil Lizbon şehir merkezine Lizbon Portela Havaalanı’na yolculuk yapmak. gümrük evden hemen sonra sürücüyü tanışın. Transferler 24 saat her gün yaklaşık 25 dakika sürer ve kullanılabilir.

Yeşil Yol Transferler havaalanı ve diğer aktarma sağlayıcılarından farkın iki kritik noktaları ile şehirlerarası kara taşımacılığı küresel sağlayıcısıdır: Bu gerçek bir global ağ kurmuştur ve tüm transferler% 100 karbon ofset vardır.

Yeşil Yol Transferler sadece yeşil bir gelecek için gösterdiği bağlılık ile hizmet fikirli kara ulaşım operatörleri kurulmuş acemi. Tüm sağlayıcıları düşük emisyonlu araçların kullanımını öncü ya da aktif olarak sürdürülebilir uygulamalar ve temiz teknoloji benimsenmesi yönünde hareket ediyor. Yeşil Yol Transferler daha Atmosfair ve Mavi Ventures Karbon Ofset gibi saygın kuruluşlar aracılığıyla% 100 karbon uzaklıklar yaparak herhangi halen kaçınılmaz emisyonları nötralize eder.

Dahil Olanlar
  • Tek yönlü özel transfer
  • havaalanına varışta işareti Kişiselleştirilmiş
Dahil Olmayanlar
  • Bağışlar
  • Ekstra bagaj
Buluşma noktası
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git