Lizbon Essential Tour Tarih, Hikayeler & Lifestyle

Lizbon Essential Tour  Tarih, Hikayeler & Lifestyle
16 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 431 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • 16. yüzyıldan kalma, Bairro Alto ziyaret
  • Miradouro São Pedro de Alcantara gelen görüşlerini almak
  • ikonik Lizbon tramvay gezmeye gitmek
  • Alfama ilçe keşfi, şehrin en eski ve en güzel mahalle
Genel Bakış
Onun en ilginç mahallelerde keşfetmek Lizbon‘un tarihinin önemli alanları hakkında bilgi edinin. Discover Chiado ve Bairro Alto ve Miradouro São Pedro de Alcantara gelen manzaranın tadını çıkarın. Eleléctrico tramvay yolculuğu ve Alfama ilçe ziyaret edin.
Detaylar

Avrupa’nın en büyüleyici ve güzel başkentlerinden biri, tepelerin bir dizi üzerine inşa ve sayısız noktalar panoramik manzarasını sunan keşfedin. Eğer ilginç ve eğlenceli bir deneyime sahip emin olacaktır bilgili yerel bir rehber ile 3 saat boyunca şehri keşfetmek gerekir.

Tur şehrin evrimi hakkında bilgi edineceksiniz 5-asırlık Bairro Alto, başlar. 1755 depreminden sonra bu uzay yenilenme süreci başladı Baixa ve Bairro ilçelerinde, ailelerin çekti.

São Pedro de Alcântara bahçesinde geçmesine ve Baixa ve Tagus Nehri’nin güney kıyısında manzarasının tadını.

Cizvitler tarafından inşa kilise ve San Roque müzesi ziyaret edin. San Roque Portekiz ve aslında, dünya çapında ilk birinde ilk Cizvit kiliselerinden biri oldu. Kilise sade bir cephe, ancak Davranışsal ve Barok tarzı harika bir müze yapmak yaldız, fayans ve resim özellikleri bir iç vardır.

Tepeden aşağı Başlık, sen Carmo manastır ve kilise, kentin Gotik mimari örnekleri geleceğiz. Bu Karanfil Devrimi diktatörlüğün yaklaşık 5 yılda bir son verme, 1974 yılında başladı burada olduğu gibi tarihi öneme sahip bir sitedir.

Biraz daha üzerinde, şehrin en iyi bakış açılarının birini sağlar Santa Justa asansör, Gotik tarzında inşa edilmiş görkemli bir anıt, ulaşacaksınız.

Şehrin göbeğinde, Baixa konumlar bir dizi göreceksiniz. Kısa bir aradan sonra, Portas do Sol kale kadar gidiyor, tramvay gezintiye çıkacağız.

Portas do Sol at São Vicente de Fora Manastırı, Ulusal Pantheon ve Tagus Nehri birkaç dar sokakları kapsayan Alfama ilçe göreceksiniz.

Alfama onun fado evleri ile tanınan Lizbon en eski ve en geleneksel mahallelerinden biri ve azizlerin, özellikle St. Anthony popüler festivaller olduğunu.

Tur 1150 yılında inşa edilen Lizbon Katedrali, sona erer, kentin sonra 3 yıl Moors geri alındı. Zamanla farklı tarzların bir karışımı haline çeşitli mimari değişikliklere tabi olmuştur.

Dahil Olanlar
  • Profesyonel rehber
  • Tramvay gezi
  • Kahve ve kek molası
Dahil Olmayanlar
  • Diğer yiyecek ve içecek
  • Toplantı noktasından / ‘transferler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git