Lizbon Ortak Transferleri Havalimanına/Havalimanından

Lizbon Ortak Transferleri  Havalimanına/Havalimanından
16 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 486 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Lizbon Havalimanı’ndan veya Lizbon Havalimanı’na transfer maliyetinizi paylaşın ve özel taksi ücretlerinden tasarruf edin
  • Klimalı araçlarda dertsiz, profesyonel bir hizmetin keyfini çıkarın
  • Ayaklarınızı rahatça uzatabileceğiniz konforlu koltuklarda gevşerken, yoğun yolların tasasını şoförünüze bırakın
Genel Bakış
Lizbon Havalimanı ve şehir merkezi arasındaki ulaşım ihtiyaçlarınızda stresten kurtulun ve maliyeti paylaşmak için bir ortak servis transferine ön-rezervasyon yaptırın. Klimalı bir konfor içerisinde transfer ile varış noktanıza güvenli ve sıhhatli ulaşın.
Detaylar

Lizbon Havalimanı‘ndan şehirdeki otelinize veya tersi yönde, ortak bir transfer için ön-rezervasyon yaptırın ve Lizbon şehir merkezine varışınızda veya şehir merkezinden kalkışınızda stresten kurtulun. Haftanın 7 günü ve 24 saati hizmetinizde olan bu ortak transfer, aynı zamanda özel ulaşım masraflarınızı düşürmenize de yardım edecek.

Lizbon Havalimanı‘ndan transferlerde; iniş yaptığınız noktada karşılanıp, şehre transfer edilmeniz yaklaşık 1 saat sürer. Uzun taksi kuyruklarını atlayın, pratik ve ekonomik bir hizmetin tadını çıkarın. Kalkış transferlerinde otelinizden araçla alınarak, planlanan uçuşunuz için tam zamanında havalimanına bırakılmanın keyfini sürün.

Shuttle2U, müşterilerini varış noktalarına zamanında ve konforlu bir şekilde ulaştırma şöhretine sahip olan ve Lizbon Havalimanı‘ndan hizmet veren en büyük transfer şirketidir. Planlamanız nasıl olursa olsun, ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir transfer düzenlenebilir.

Aynı zamanda şirket, Lizbon‘daki ikametiniz boyunca her türlü özel ihtiyaca hizmet eden araçlarıyla, birinci sınıf, şoförlü bir ulaşım sunmaktadır.

Transferinizi sizinle paylaşacak olan diğer müşterileri beklemek durumunda kalabilirsiniz. Havalimanına dönüşünüzde, transferinizi değişik otellerde kalan müşterilerle paylaşmış olabilirsiniz.

Dahil Olanlar
  • Lizbon Havalimanı’ndan şehir merkezine veya tersi yönde, tek yönlü ortak transfer hizmeti (kişi başına bir parça bagaj dahildir)
Dahil Olmayanlar
  • Ekstra bagaj ücreti (eğer kişi başına bir parça bagajdan fazla yükle seyahat ediyorsanız)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git