Loch Ness, Glencoe ve Highlands Küçük Grup Turu

Loch Ness, Glencoe ve Highlands Küçük Grup Turu
31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 467 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Loch Ness ve Chicago için heyecan verici bir yolculuk almak ve bir günde İskoçya’nın en iyi bakın
  • Huşu uyandıran bir dağ sahne deneyimi ve Glencoe’da karanlık tarihini keşfetmek
  • Senin samimi ve bilgili şoför ve rehber ile büyüleyici bir yorum keyfini
  • 16 koltuklu Mercedes minicar konforunda rahatlayın
  • İsteğe bağlı tekne gezisinde Loch Ness Canavarı dikkat edin
Genel Bakış
Edinburgh bir tam gün tur İskoçya‘nın en güzel bölgeleri geziyoruz. Loch Ness, Glencoe ve Rannoch Moor ziyaret edin ve bölgenin inanılmaz bir geçmişi keşfetmek. Tur efsanevi canavar arıyor, Loch Ness isteğe bağlı bir tekne yolculuğu içerir.
Detaylar

Edinburgh gürültüsünden kaçmak ve İskoçya‘nın muhteşem Highlands bir tam günlük gezi tur atın. Eğer Loch Ness, Glencoe Vadisi ve Rannoch Moor ziyaret olarak 16 koltuk Mercedes minibüs küçük bir grup seyahat, daha samimi bir deneyim elde edeceksiniz.

Linlithgow Sarayı, İskoç kraliçesi Mary doğduğu geçmiş sürücü ve İskoçya‘nın kahramanı William Wallace anısına Stirling Castle ve Ulusal Wallace Monument, devam ediyor. Highland sınır fay hattı geçmeden önce, Callander bir kahve için durdurmak.

Böyle MacGregors olarak şiddetle toprak Highland klanlar, ve ünlü halk kahramanı, Rob Roy MacGregor hakkında bilgi edinin. kuzey Breadalbane ile devam ve göller düzinelerce ile noktalı Rannoch Mağribi’nin heather ve turba bataklıkları, yabani ıssızlık doğru tırmanmaya. Buachaille Etive Mor görkemli zirve geçirin ve aşağı Glencoe Vadisi içine.

Loch Ness güney kıyısında Fort Augustus gelmeden önce, İngiltere‘nin en yüksek dağı, Ben Nevis altında sürücü olacaktır. İngiltere ve Galler‘de her gölün daha fazla su içeren İskoçya‘da hacim ile en büyük göl birleştirdi. İsteğe bağlı tekne gezisinde efsanevi Loch Ness Canavarı dikkat edin, ya da sadece öğle yemeği için zaman, 2 saatlik stop sırasında güzel sahne tadını çıkarın.

Ardından, Cairngorms Milli Parkı‘nın dağları güneye. Drumochter Pass üzerinde, Loch Laggan geçmek ve 13. Yüzyıl Blair Castle görüş içinde. Perthshire‘daki ormanların geçtikten sonra, Perth, İskoçya ortaçağ başkenti ulaşacak. yaklaşık 20:00 Edinburgh dönen, Forth ünlü Köprüsü üzerinde devam ediyor.

Dahil Olanlar
  • klimalı, mini antrenör Ulaşım
  • Sürücü / kılavuzu
Dahil Olmayanlar
  • Öğle yemeği
  • İkramlar
  • Loch Ness tekne turu
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git