Los Angeles Küçük Grup Şehir Turu

Los Angeles Küçük Grup Şehir Turu
20 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 595 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Sayısız filme noktaları ziyaret ederek, gezi ve film yerleri bir arada yaşayın
  • Küçük bir grup ile birlikte Los Angeles ve çevresini tanımak
  • Şehri keşfetmek olarak dinlenmek – biz etrafa bakmak için zaman bol durur bir sürü yapmak
  • Los Angeles’ın en iyi siteleri görmek
Genel Bakış
Bir gün Los Angeles‘ın ışıltılı yönleriyle her biri, tüm tanıyın! Beverly Hills ve Santa Monica şehir alanındaki tarihi binaları ve mega konakları bakın. Sunset Strip boyunca sürücü ve Venedik Plajı‘nda iyi bir hayat yaşarsınız.
Detaylar

Los Angeles en kapsamlı şehir turu hoş geldiniz! Downtown göbeğinde heyecanlı macera başlar. İlk durak Los Angeles eski kiliselerinden biri “Plaza Kilisesi” yer almaktadır tarihi Olvera Street olacaktır. Oradan olarak bilinen dünyaca ünlü Union Tren İstasyonu keşfetmek için zaman içinde geri taşınacaktır “Büyük Demiryolu İstasyonları Son.”

Rota Chinatown, Walt Disney Concert Hall, Millennium Biltmore Hotel, Civic Center, Broadway ve kent siluetinin geçen, şehir merkezi boyunca devam edecek. Griffith Park doğru kuzeybatısında gitmeden önce (1000’den fazla mağaza oluşur) moda ilçe, ünlü Hollywood yapımları bazı sinema yerleri ve Staples Center Arena göreceksiniz. Griffith Park şehrin en iyi görünümü yanı sıra dünyaca ünlü Hollywood Sign sunar; Gösterim sadece nefes kesici.

Hollywood Walk of Fame bu tur üçüncü büyük durağı ve Los Angeles en popüler duraklarından biridir. Hollywood Walk of Fame size film, radyo, televizyon, tiyatro ve kayıt sektörlerine önemli katkılarda bulunmuş “yıldızlı” arasında yürümek için fırsat verecektir. Hollywood Walk of Fame yanında bulunan efsanevi Çin tiyatro film galaları yanı sıra diğer özel etkinlikler ev sahipliği yapıyor. Sen varken bir kırmızı halı galası tanık mümkün olabilir, asla bilemezsiniz.

Birçok konumlar sonra, bir mola hak. Ardından, yiyecek ve içeceklerin çeşitli zevk Los Angeles büyük yerlerden biridir tarihi Çiftçi Market, durur. Bir sonraki Çiftçi Market yanında yer almaktadır “Grove” Sen tarihi 1950 arabası üzerinde bir yolculuk alabilir. farkedilmeden gitmek ve birçok alışveriş imkanları ile animasyonlu bir çeşme içeren geniş bir merkez bahçe özelliklerinin keyfini olmayacaktır.

Şimdi dinlenmek ve yemek için zaman yaşadım, başka bir dünyaya erken öğleden sonra kapalı çırpılmış olacak! Sunset Strip itibaren, Beverley Hills ulaşmadan önce, bu tür Whisky a Go Go ve Chateau Marmont olarak ikonik yerlerde tarafından geçmek gerekir. Beverly Hills iken Rodeo Drive cazibesini tecrübe ve hatta bir yıldız kendinizi gibi hissedebilirsiniz. Yakında bu gerçekten metropol Eğer Hollywood stüdyoları tarafından keşfedilmiştir bir kez gibi ne yaşam içine bir fikir almak gibi ne kadar çeşitli ve farklı göreceksiniz.

Geri Sunset Bulvarı üzerinde batıya gidiyor Getty Center geçmiş getirecektir. Oradan nihayet okyanusun esinti hissedeceksiniz. Santa Monica Pier şehrin bir dönüm noktası olduğunu ve sayısız Hollywood filmleri birçok arka planında için hizmet vermiştir.

Son olarak, birçok farklı sanatçı ve showmen keyfini süreceksiniz Venice Plajı‘nda güzel bir yürüyüş ile büyüleyici bir gün tamamlamaktadır. “Bkz görülebilir” sloganı burada. Hayal kırıklığına uğramayacaksın!

Dünyanın en heyecan verici kentte sayısız konumlar, nihayet ikindi tarafından otele ya da danışıklı bırakma konumuna geri getirilecek.

Bu tur büyük bir gezi otobüsü oturmak olmaz. 14 kişilik bir maksimum şapkalı, ailesel atmosfer her zaman tur sırasında gelişir. Tur rahat bir tempoda her şeyi keşfetmek için izin sık durak yapar.

Dahil Olanlar
  • Otel pick-up
  • Almanca • Küçük grup turu
Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecek
  • İpuçları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git