Los Angeles Lüks The Movie Stars ‘Evler Tur

Los Angeles Lüks The Movie Stars ‘Evler Tur
20 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 530 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Sen Jennifer Aniston, Courtney Cox, Jennifer Lopez, Orlando Bloom, Tom Cruise evleri görebilirsiniz
  • Yıldız ‘Eski Evler Jonas Brothers, Michael Jackson, Jackie Chan, Ozzy Osborne, Richard Gere evler içerebilir
Genel Bakış
Film yıldız yaşadığı, iş görmek, yemek ve oynamak ister misin? Sen Stars ‘Homes bu ünlü tur büyük ünlü yaşam tarzı yaşayabilir. Bir profesyonel eğitimli bir rehber LA en seçkin mahallelerde görmek için sizi alalım.
Detaylar

Sadece Starline özel 13-yolcu tur otobüsü ile diğer büyük tur otobüsleri tur yasaktır seçkin yerleşim mahalleleri ziyaret edebilirsiniz. senin iki saatlik tur sırasında, bilgilendirici ve eğlenceli rehber üzerinde 40 nefes kesen Konakları görmek için götürecektir. En iyi kurucusu olarak bilinen bu tür Jennifer Aniston, Courtney Cox, Jennifer Lopez, Orlando Bloom, Tom Cruise, Christina Aguilera, Nicolas Cage, Dr. Phil, George Marciano [gibi yıldızlar için ev gibi bir yer var ki duygu paylaşmak gerekir Giyim hattı] “Guess”, David ve Victoria Beckham, ve Bob Barker.

Ayrıca Michael Jackson, Jonas Brothers, Jackie Chan, Ozzy Osborne, Richard Gere, Steve Martin, Madonna, Frank Sinatra, Lucille Ball, Elvis Presley gibi efsanelerin eski malikaneler geçebilir. Ayrıca favori TV ve film yerlerde bazı geçebileceği.

Yolda, Sunset Strip seyir ve Whiskey A Go Go Johnny Depp azılı Viper Room, House of Blues, moda Sky Bar, Chateau Marmont, ve Beverly Hills Hotel gibi yüz kızartıcı yerellerde göreceksiniz. Sen Bijan, Gucci, Prada, Harry Winston Kuyumcular ve Beverly Wilshire Otel de dahil olmak üzere zengin ve ünlü dükkan yer mağazaları görmek için dünyaca ünlü Rodeo Drive aracılığıyla tahrik olacak “Pretty Woman”.

Ünlüler sürekli olarak ve mahalle dışarı hareket, bu yüzden size görebilirsiniz kim asla bilemezsiniz çünkü kamera getirmek var!

Dahil Olanlar
  • Ulaşım
  • Bilgili rehber
  • Otel pick-up
Dahil Olmayanlar
  • Bahşişler (isteğe bağlı)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git