Madrid 12 Günlük Portekiz ve Endülüs Turu

Madrid 12 Günlük Portekiz ve Endülüs Turu
6 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 552 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
 • 12 gün içinde 10 üzerinde şehirler eşsiz kültürleri tecrübe
 • Klimalı ulaşım ve lüks oteller Enjoy
 • Profesyonel rehberler tarafından yönetilecek
 • Belem Kulesi ve Los Jeronimos Manastırı gör
 • Eski Gothic Quarter ziyaret ve Barcelona Gaudi’nin eserleri görmek
 • Dünyada Fatima, hac en önemli merkezlerinden birini ziyaret
Genel Bakış
12 gün içinde 10 ilde üzerinde tur. Portekiz, Andalucia ve Akdeniz Bölgesi sorunsuz iyi keşfedebilirsiniz böylece rehberli turlar, lüks oteller ve klimalı taşıma zaten düzenlenmektedir.
Detaylar

1. Gün: Madrid-Trujillo-Lizbon

Sabah San Bernardo Otogarı’na buluşuyor. Buradan konuklar lüks koç Trujillo tahrik olacak. Bu Extremadura Bölgesinde İspanyol Conquerors doğduğu yerdir. Sen Lizbon Portekiz Nehri geçmeden önce güzel kenti ve Plaza Mayor keşfetmek için zamanınız olacak. Birinci sınıf misafirler Metropolitan kalmak iken Turistik misafirler Roma Hotel’de kalacak. Akşam Lizbon keşfetmek için dışarı gitmeden önce yerleşmek için biraz zaman ayırın.

2. Gün: Lizbon

Kahvaltıdan sonra misafirler bir uzman yerel rehber tarafından yönetilen bir sabah şehir gezi turu keyfini çıkarabilirsiniz. Eski Alfama Mahallesi, Belem Kulesi ve Los Jeronimos Manastırı bakın. Öğleden sonra bağımsız şehri keşfetmek için devam edebilir veya Sintra, Estoril ve Cascais bir tur takip edebilirsiniz.

3. Gün: Lizbon-Fatima-Lizbon

Bu Fatima, hac ünlü merkezine bir günlük tur. Bu Katolik Kilisesi’nin en önemli türbelerin biridir. ibadet bu eski yeri çevresinde dolaşmak ve karmaşık geçmişi hakkında bilgi. Lizbon dönmeden önce türbe ziyaret etmek için bazı serbest zamanınız olacak.

4. Gün: Lizbon-Caceres-Cordoba

Lezzetli bir kahvaltıdan sonra misafirler Cáceres için hareket edecek. Dolaşım eski şehir yalak ve Plaza Mayor keşfedebilirsiniz. Ünlü ortaçağ çeyrek, Dünya Mirası Sight, son derece iyi korunmuştur. Córdoba üzerine gitmeden önce bazı geleneksel yemeklerin tadına. birinci sınıf misafir Maciá Alfaros kalacak Burada iken, turist misafir Tryp Gallos otelde kalacak.

5. Gün: Cordoba-Sevilla

Kahvaltıdan sonra Cordoba yerel bir rehber önderliğinde gezecek. Camii, Katedral ve eski Yahudi Mahallesi hakkında bilgi edinin. öğle ve seçtiğiniz olarak geçirmek için ücretsiz bir öğleden sonra zevk nerede sonradan misafirler Sevilla taşınacaktır. birinci sınıf yolcular Confortel Fuengirola otelde iken Sevilla turist misafir NH Plaza Armas kalacak.

6. Gün: Sevilla

Santa Cruz de Maria Luisa Parkı, Plaza de España ve Barrio (ilçe) ziyaret sabah şehir turu keyfini çıkarın. Tur bilgili bir rehber tarafından yönetiliyor. Öğleden sonra, Sevilla dolaşmaya biraz alışveriş yapmak ya da bazı müzeler tur.

7. Gün: Sevilla-Ronda-Costa Del Sol

Bugün misafirler Beyaz Köyleri ve Ronda aracılığıyla Costa del Sol seyahat edecek. Burada Costa del Sol devam etmeden önce kendiniz için keşfetmek için biraz serbest zaman tadını çıkarabilirsiniz. akşam için otel Confortel Fuengirola **** olduğunu. yerleştikten sonra, akşam yemeğinin tadını dışarı baş.

8. Gün: Costa del Sol-Granada

Kahvaltıdan sonra Granada için bırakacaktır. Bir gezi turuna Nazari Saraylar, Generalife ve Alhambra ziyaret edin. akşam için otel birinci sınıf misafirler için turistik seyahat için Los Angeles, reklam Corona de Granada olduğunu.

9. Gün: Granada-Valencia

Kahvaltıdan sonra Valencia için çıkış yapan misafirler Guadix, Baza ve Puerto Lumbreras yoluyla seyahat edecek. Valencia Oteliniz Tryp Oceanic, ya da birinci sınıf yolcular için Silken Puerta Valencia. Valencia sizin otele yerleşmek ve akşam yemeğinden önce şehir etrafında bir yürüyüş için zamanınız olacak.

Gün 10: Valencia-Barcelona

Kahvaltıdan sonra kuşluk Barcelona için ayrılmadan önce Valencia, gezi tamamlamak için birkaç saat olacak. Bir kez şehre otel, kafa dışarı içine kontrol ve keşfetmek. Oteliniz NH Numancia, ya da birinci sınıf yolcular için NH Constanza ya olacak.

Gün 11: Barselona

senin otelde geleneksel İspanyol kahvaltının tadını çıkarın. Bundan sonra şehir şehir turu konusunda uzman rehber tarafından idare edilecek. Kentin güneydoğu tarafında muhteşem manzarasına sahip Montjuic’in Park ziyaret edin. Ayrıca görmek ve yakın Olimpiyat Yüzük, 1992 Olimpiyat Oyunları’nın siteyi öğreneceksiniz. Tur Diğer yerleri Columbus Anıtı ve sayısız mimari mücevher ve tarihi anıtlara ev sahipliği Eski Gotik vardır. Öğleden sonra, Barcelona’nın dolambaçlı Arnavut kaldırımlı sokaklarında dolaşmak Gaudi eserlerini nokta, ve dünyanın en iyi tapas örnek bazı.

Gün 12: Barcelona-Zaragoza-Madrid

Lerida ve Zaragoza yoluyla geri Madrid kahvaltı misafirler olacak yolculuktan sonra. 2016 yılında Avrupa Kültür Başkenti için bir yarışmacı, Zaragoza gastronomi, mükemmel müze ve festivaller ünlü bir şehirdir. Tur sona erecek Madrid geri gitmeden önce Zaragoza keşfetmek için serbest zaman olacaktır.

Dahil Olanlar
 • panoramik pencereli lüks motor antrenörler tarafından Klimalı ulaşım
 • Deneyimli dilli tur iletkenler
 • uzman yerel rehberler ile yerel gezi turları
 • Giriş ücretleri belirtilmediği sürece
 • seçeneğe bağlı olarak 3 ya da 4 yıldızlı otelde konaklamaları rezervasyonu
 • bir bagper kişinin • Ulaşım ve kapıcı hizmeti
Dahil Olmayanlar
 • Yemekler ve içecekler (belirtilmediği sürece)
 • İpuçları ve bahşişler
 • Kişisel giderler
 • Opsiyonel etkinlik maliyetleri
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git