Makedonya Kosova Turu

Makedonya Kosova Turu
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 773 kez okundu.

Makedonya Kosova Turu, Çanakkale, Edremit, Akçay, Altınoluk, Burhaniye, Ayvalık çıkışlı 2 gece 2 gün, 2 Ülke 3 Şehir yurt dışı tur programı.

Makedonya Kosova Turu

DÜZENLEYEN: WİLUSA TRAVEL

Makedonya Kosova Turu, 2 gece – 3 gün
Üsküp – Prizren – Priştine

TUR PROGRAMI :

1. Gün : 23 Şubat 2017 Perşembe Çanakkale – Üsküp
20:00 Cumhuriyet Meydanında toplanma ve Lapseki-Gelibolu Feribotu ile Avrupa yakasına geçiş ve İpsala’ya hareket. İpsala Yunan gümrüğünden geçiş işlemleri sonrası Selanik üzerinden Makedonya sınırını geçiş.

2. Gün : 24 Şubat 2017 Cuma Üsküp
Sabah Saatlerinde Üsküp’e Varış. Kısa bir şehir tanıtımı sonrası otelimize giriş yapıyor ve dinleniyoruz. Akşam 17:00 Resepsiyonda buluşarak ÜSKÜP ŞEHİR GEZİSİ: Vardar Nehri-Kale-Türk Çarşısı-Kurşunlu-Sulu ve Kapan Hanları- Çifte ve Davut Paşa Hamamları- Mustafa Paşa-Yahya Paşa-Sultan Murat ve İsa Bey Camileri-Aziz Spas Ve Aziz Dimitri Kiliseleri-Vodna tepesi ,Makedonya Meydanı, Rahibe Teresa Heykeli, Balkan Üniversitesi, Eski Belediye ve PTT Binası, gezimizi gerçekleştirdikten sonrası, akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Konaklama Üsküp’teki otelimizde.

3. Gün : 25 Şubat 2017 Cumartesi Üsküp- Prizren-Priştine
Sabah kahvaltı sonrası KOSOVA’ya hareket ediyoruz. Başkent PRİŞTİNE’ye varış.

PRİŞTİNE ŞEHİR TURU: 15.YY Fatih Sultan Mehmet Han camii ve hamamı-Sultan Murat Hüdavendigar cami ve türbesi-Kosova Meydan Muharebesinin yapıldığı alan, Yerel çarşı gezisi sonrası PRİZREN’e hareket. Varışımız ardından, Öğle yemeği için serbest zaman sonrası PRİZREN ŞEHİR TURU: Osmanlının 37 Camii inşa ettirdiği, süslemeleri ile ünlü Sinan Paşa camii-Osmanlı mezarlığı- Gazi Mehmet Paşa hamamı gezisi ve ÜSKÜP’e dönüş için aracımıza biniyoruz. Gümrük geçişleri sonrası otelimize varış ve konaklama Üsküp’teki otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ile EKSTRA Makedon Gecesi programı organize edilebilir.

4. Gün : 25 Şubat 2017 Pazar Üsküp- Çanakkale
Sabah kahvaltı sonrası Gümrük geçişleri ile Yunanistan’a giriş, İskeçe de öğle yemeği molası ardından, Yunan Gümrüğünde Free Shop alış verişi, Sınır geçişleri sonrası, Keşan üzerinden Gelibolu veya Eceabat’tan Feribot ile geçiş akşam geç saatte Çanakkale’ye varış.

Kişi Başı Fiyat :

185 Euro 4* otelde (2 kişilik odalarda konaklamalı)
Tek kişi farkı : 90 Euro
145 Euro 3* otelde (2 kişilik odalarda konaklamalı)
Tek kişi farkı : 50 Euro

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz :

  • Turizm paketli
  • Kişi sayısına göre araç
  • Şehir turlarında rehberlik hizmeti
  • 2 gece Üsküp’te otelde oda kahvaltı konaklama
  • Araç içi ikramlar

Rezervasyon ve İletişim için;
0531 304 02 29 – 0530 039 72 60 – 0286 212 4433

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git