Nagarjun Yürüyüş Day Trip

Nagarjun Yürüyüş Day Trip
21 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 453 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Shivapuri Milli Parkı bu par keşfedin
  • Gerçekten doğal ve sakin bir konumda Meditasyon
  • Muhteşem Himalaya sahne almak
  • Tepede Buda Stupa gör
Genel Bakış
Nagarjuna tepenin zirvesinde itibaren Katmandu vadisi, Budist tapınakları ve manastırlar ile Buda, Nuwakot ünlü iki gözleri ile Swyambhu tepe gözlemleyebilirsiniz.
Detaylar

Nagarjun tarihi ile kalın orman yanı sıra doğal ortamda kapsadığı Katmandu Vadisi‘nin en yakın tepe sitesidir. Katmandu yer alan kuzey-batı o Shivapuri Milli Parkı bir parçası. Sen Balaju Bypass yakın Nagarjuna Kapısı‘na senin zammı başlayabilirsiniz. Bu 20 dakikalık giriş kapısı sürücü ve tepeye kadar yürüyüş ardından 2. saat. Nagarjuna tepe tanınmış Budist stupa birine ev sahipliği yapıyor. Bir yol, bu stupa için Raniban (Orman Kraliçesi) geçer.

Nagarjun olarak adı etimoloji o Acharya Nagarjun meditasyon olan konum olduğunu mitolojik bir açıklamada dayanır. Nagarjun ayrıca Vindya Dağı olarak nitelendirdi. Burada bir doğal ortamda aklın huzurlu bir devlet hissedebilirsiniz; o meditasyon için en iyi yerdir. Buda stupas, antik mağaralar ve nihayet Jamacho bakış açısı (2128m) cazibe ana noktalarıdır. Jamacho bakış açısı muhteşem Himalaya sahne zihin yanı sıra kamerada yakalanabilir yerden onun ayarında ünlüdür. Jugal İnanılmaz Himalaya sahneleri, Langtang bölgesi ile Ganesh Himal buradan görülebilir.

Nagarjuna tepenin zirvesinde itibaren Katmandu vadisi, kendi ayarında Budist türbelerin ve manastırlar ile Buda, Nuwakot ünlü iki gözleri ile Swyambhu tepe gözlemleyebilirsiniz. doğal ayarı ile Nagarjun başka bir tarihsel yer eski Nepal Kraliyet ailesi Nagarjun Sarayı-yaz sarayı ev sahipliği yapıyor.

Dahil Olanlar
  • Milli Parkı giriş bileti
  • başlangıç noktasına Katmandu otelinize Ulaşım ve otel düşüyorlar
  • Maden suyu Kılavuzu ücreti Paketli öğle yemeği 2 Şişe
Dahil Olmayanlar
  • Her şey yukarıda söz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git