Paris Disneyland Multi-Day Giriş Bilet

Paris Disneyland Multi-Day Giriş Bilet
2 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 503 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Paris yakınlarında 2 Disney parklar sürmek ve heyecan keyfini tüm
  • Tüm favori Disney karakterleri karşılamak
  • Masallar gerçekten doğru geliyor nerede bir rüya dünyasına girmek
  • Örneğin “Twilight Zone” olarak turistik heyecanı içinde süpürüldü olsun
Genel Bakış
Her iki parklarına 2, 3 ya da 4 günlük bilet ile tüm heyecan ve Disneyland Paris dökülmeleri keyfini çıkarın. masallar gerçek oldu gibi tüm favori Disney karakterleri ve hayret tanışın. Mission 2 ve daha neler: Uzay Dağı‘ndan bir patlama olsun.
Detaylar

Rüyalar gerçek ve gözlerin geldiğiniz andan itibaren geniş açılan kez-in-a-ömür boyu ailesi eğlenceli, bir yer düşünün. sürmek ve Disneyland® Paris Disney® Parks slaytlar tüm tadını çıkarın! dünya standartlarında eğlence ve turistik, Disney karakterleri ile karşılaştığında için, Disneyland® Paris mutlu-ever-sonrası gerçekliği, tantalizingly Paris’e yakın olduğunu.

Disneyland® Park:
masallar ve fantezi tüm aile için heyecan dolu 5 toprakları üzerinde hayata Disneyland Park, en hayallerinizi yaşa. büyülü karşılaşmalar ve geçit tadını çıkarın ve hiç-sonra hatırlayacağım dünyaca ünlü turistik görmek. Senin küçük olanlar “Dumbo Uçan Fil” ve seveceksiniz Heyecan arayanlar “Uzay Dağı: Mission 2” den bir patlama olabilir “Peter Pan’ın Uçuş.” “. Big Thunder Mountain” ve herkes “Buzz Lightyear Laser maceralarını keyfine varacaksınız Blast “ve” Karayip Korsanları “.

Walt Disney Studios® Park:
Eğer perde arkasında adım ve benzersiz konumlar bir dizi yaşamaya davet film yapma büyü ile dolu 5 yıldızlarla dolu bir film, bir sürü hiç şovu çalmak. Her yaştan ile bir hit olacağından emin olduğunu. küçük olanlar üzerinde Şimşek McQueen için düz-out gidecek “Otomobil Quatre Roues Rallye.” Heyecan arayanlar “Crush en Coaster” ve heyecanı içinde süpürüldü alacak “Twilight Zone.” Herkes mega ölçekli eğlenceli aşağı küçüleceği “Toy Story Playland” ve tüm yeni “Ratatouille:. Macera”

Dahil Olanlar
  • Disneyland Park® giriş
  • Walt Disney Studios® Parkı’na giriş
Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecekler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git