Paris Essentials Özel Yarım Gün Turu

Paris Essentials Özel Yarım Gün Turu
29 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 564 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • Paris tüm temel manzaraları görmek
  • İkonik Eyfel Kulesi fotoğraf çekin
  • Ünlü Avenue des Champs Elysées boyunca yürüyün
  • Notre Dame Katedrali’nin muhteşem mimarisi Marvel
Genel Bakış
Bu muhteşem şehrin temel manzaraları tüm alır yarım günlük geziye Paris görmek. Sizin özel rehber muhteşem Notre Dame Katedrali ve daha fazlasını keşfetmek, Champs Elysées boyunca yürümek, ikonik Eyfel Kulesi‘ni ziyaret alacak!
Detaylar

Sizin özel rehber bu yarım günlük özel Paris Essentials Tour size Lights unutulmaz Şehir gösterecektir. Çarpıcı Eyfel Kulesi, dünyanın en tanınmış anıtlarından biri ile başlayan, kentin tüm olayları ziyaret edin.

Şehri keşfetmek gibi aynı zamanda büyüleyici tarihi hakkında bilgi edineceksiniz. Sen 17. yüzyılda inşa, masif, Hôtel des Invalides hayret edeceğiz. Başlangıçta kralın yaralı askerlerin bakımı için bir askeri hastane olarak tasarlanmış, şimdi Napolyon Bonapart da dahil olmak üzere birçok önemli Fransız rakamlar, son dinlenme yeridir.

Tur dünyanın en işlek alışveriş caddelerinden biri olan kalabalık, Avenue des Champs Elysées, sizi aşağı çekmek olacak. Buradan heybetli Zafer Takı, şehrin bu bölümünde tüm ana caddeleri yakınsama noktası görürsünüz.

Rehberiniz size Louvre Müzesi‘ne güzel bahçeleri ile ve gezintiye edeceğiz Jardin des Tuilleries, gösterecektir. Etkileyici Notre Dame Katedrali ve diğer önemli turistik yanı sıra güzergah üzerinde bulunmaktadır.

Dahil Olanlar
  • Paris münhasır özel rehberli tur
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git